Kontakt:

Jim Wallhead demoluje Daniela Skibińskiego w 1. rundzie na Cage Warriors 141 [WIDEO]

skib

Wczoraj odbyła się gala Cage Warriors 141 w Londynie, gdzie doszło do wielu świetnych pojedynków. Niestety na tej gali nasz rodak Daniel Skibiński odniósł trzecią porażkę z rzędu przegrywając z Jimem Wallheadem.

Relacja walki Daniel Skibiński vs. Jim Wallhead

Runda 1:

Obaj zaczęli od badania dystansu. Polak próbował obalić rywala, ale nic z tego nie wyszło i walka wróciła do stójki. Jim w pewnym momencie mocno zachwiał Danielem trafiając go mocnymi ciosami. Następnie Anglik poczuł krew i poszedł do przodu i znokautował naszego rodaka potężnym prawym  Po kilku ciosach dobijających sędzia przerwał walkę.

Daniel „Skiba” Skibiński jest zwycięzcą drugiego sezonu programu MMAaster, gdzie w finale na GMC 4 wypunktował Michała Michalskiego. Jest on byłym mistrzem Babilon MMA w wadze do 77 kilogramów.

To trofeum zdobył na gali z numerem 6, gdzie wygrał przez decyzję sędziowską z Pawłem Pawlakiem. Na EFM Show 1 pokonał Johna Michaela Sheila. Następnie podpisał kontrakt z UAE Warriors. Na gali z numerem 20 pokonał Acoidanem Duque. W swoim kolejnym boju na UAE Warriors nieoczekiwanie przegrał z Tahirem Abdullaevem. W debiucie dla Cage Warriors na gali z numerem 141 przegrał Justinem Burlinsonem.

źródło: Cage Warriors

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.