Kontakt:

FEN 39: Łącznie 36 walk i 19 skończeń, Bryczek vs. Robson zamyka kartę walk!

Bryczek

Robert Bryczek (12-5, 6 KO, 1 SUB) podejmie Silasa Robsona (12-7, 8 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej.

Bilety na galę FEN 39 – TUTAJ.

Bryczek to były mistrz FEN w kategorii półśredniej. W walce o tytuł pokonał przez techniczny nokaut w 5. rundzie Virgiliu Frasineaca. Wcześniej znokautował w premierowej odsłonie Jacka Jędraszczyka podczas FEN 29. Bryczek od listopada 2013 roku do czerwca 2019 roku miał serię 7 kolejnych zwycięskich pojedynków. W 2016 roku decyzją sędziów wygrał z Grzegorzem Siwym. Później, również na pełnym dystansie, pokonał Artura Kamińskiego i Mate Kertesza. Bryczek po raz pierwszy w FEN zmierzy się w limicie kategorii średniej.

Robson to 35-letni Brazylijczyk, który od 2011 roku przebywa na zawodowstwie. Spośród 12 swoich wygranych walk wszystkie zakończył przed czasem ośmiokrotnie nokautując rywali i czterokrotnie ich poddając. Ostatni pojedynek zakończył w 2. odsłonie, kiedy to wygrał z Robertem Vorobyovem. Wcześniej do drugiego starcia nie wypuścił Rodrigo de Sousy. Robson osiem razy kończył swoje pojedynki w pierwszych pięciu minutach starcia.

-Informacja prasowa.

 

 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.