Kontakt:

Walka Roku 2021: Złota Pięść – Norbert Jabłoński vs. Alan Szymański

POSTAWA ROKU_20220214_222656_0000

Wojownicy Polish Fighters! Czas na II plebiscyt „Złota Pięść” podsumowujący miniony 2021 rok! 👊

Drodzy Wojownicy! Miniony rok przyniósł mnóstwo wspaniałych gal, na których obserwowaliśmy wyjątkowe poddania, nokauty oraz istne spektakle rodem z antycznych amfiteatrów. Przez cały rok redakcja PolishFighters.Info stara się podążać waszym śladem, aby dostarczać naszym czytelnikom najświeższych informacji z samego epicentrum wielkich wydarzeń. Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie wasze poświęcenie, krew, pot i łzy pozostawione na macie. Liczne kontuzje, trud zbijania wagi i wiele więcej czynników, kształtujący charakter prawdziwego Wojownika. Dziś to my; redakcja oraz cała społeczność #POLISHFIGHTERS pragnie podziękować wam za cały 2021 rok pełen emocji, których dostarczaliście nam na największych halach w naszym kraju oraz na świecie. Ogromnie doceniamy również tych, którzy zostawiali swoje zdrowie podczas lokalnych wydarzeń, bo te zwykło się nazywać „kuźniami talentów”. Staramy się, aby nie umknął nam żaden z was!

I plebiscyt Złota Pięść 2020 👊 spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Trofea, które przygotowaliśmy w uznaniu za cały wasz trud zostały przez was ogromnie docenione, toteż nieodzowną rzeczą było zrobić swoistą burzę mózgów i na koniec 2021 roku wyłonić kolejnych kandydatów do tej wyjątkowej nagrody.

Zwycięzca 2020: Joanna Jędrzejczyk vs. Weili Zhang

 • 1. Norbert Jabłoński vs. Alan Szymański (Sharks Attack 4): 59 głosów. Pojedynek z cyklu kto nie widział niech żałuje.
 • 2. Sebastian Przybysz vs. Antun Račić (KSW 59): 26 głosów. Kolejny zawodnik, który otworzył się na tworzenie fenomenalnych widowisk bez pirotechniki. Seba jak nigdy trzymał pięty przy ziemi i wypunktował Chorwata chociaż sam był na deskach.
 • 3. Patryk Kaczmarczyk vs. Michał Sobiech (KSW 60): 18 głosów. Prawdziwa kwintesencja POLISHFIGHTERS. Rośnie nam ta młodzież. Po walce Michał powiedział: „Sobiecha się nie da złamać” i właśnie to pozwoliło obejrzeć nam jeden z najlepszych pojedynków 2021 roku.
 • 4. Filip Stawowy vs. Marcin Sianos (Babilon MMA 26): 11 głosów. Pojedynek udowadniający, że walki w kategorii ciężkiej mogą być prowadzone na wysokim tempie.
 • 5. Krzysztof Dobrzyński vs. Maciej Kaliciński (FEN 36): 6 głosów. To, że Loken walczy zawsze efektownie wie każdy, natomiast chyba nikt nie przypuszczał, że Rio otworzy się na wymiany, jak nigdy w życiu. Forma życia Krzysztofa.
 • 6. Cezary Kęsik vs. Marcin Krakowiak (KSW 64): 4 głosy. W tym roku każda z głównych kategorii zawiera maksymalnie 10 nominacji, ale zgrzeszyli byśmy nie doceniając charakteru, który zostawili w klatce obaj panowie.
 • 7. Roman Szymański vs. Donovan Desmae (KSW 61): 1 głos. Romek, jak to Romek. Znów dał walkę wieczoru, a Desmae tylko potwierdził, że jest mocnym graczem w KSW.
 • 7. Sebastian Rajewski vs. Artur Sowiński (KSW 62): 1 głos. Walka, która pokazała, że Sebastian może rywalizować z absolutnym topem w KSW, a Kornik będzie miał w przyszłości jeszcze dużo do powiedzenia.
 • 7. Piotr Golon vs. Michał Szydłowski (Fight Rose 1): 1 głos. Dowód na to, że warto oglądać lokalne gale.
 • 8. Karol Kutyła vs. Adam Fidkowski (Babilon MMA 22): 0 głosów. Klasyczne zestawienie uderzacza z grapplerem, które przyniosło absolutny rollercoaster emocjonalny dla fanów jednego i drugiego.
 • 8. Adam Kowalski vs. Marcin Filpczak (FEN 35): 0 głosów. Tę walkę trzeba po prostu obejrzeć.

 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.