Kontakt:

Bellator Paris: Yoel Romero vs. Melvin Manhoef co-main eventem gali!

Romero Melvin 2

Federacja Bellator MMA właśnie ogłosiła co-main event Paryskiej gali. Będzie nim starcie dwóch weteranów – Yoela Romero oraz Melvina Manhoefa.

 

Yoel Romero po zwolnieniu z UFC odbył w Bellatorze jedną walkę. W walce wieczoru Bellator 266 przegrał przez niejednogłośną decyzję z Philem Davisem. Była to czwarta porażka z rzędu Yoela, który wcześniej jeszcze pod banderą UFC przegrywał z Robertem Whittakerem, Paulo Costa oraz z Israelem Adesanya. Ostatnie zwycięstwo w formule MMA Romero odniósł w 2018 roku, kiedy to znokautował Luke Rockholda.

Melvin Manhoef to zawodnik, który na koncie ma 48 walk, w tym 32 wygrane. Melvin Polskim fanom może być znany z tego, że w 2013 roku szybko poddał go Mamed Khalidov w walce wieczoru KSW 23. Ostatni start natomiast również nie może być zaliczony, jako udany, gdyż Melvin przegrał z Coreyem Andersonem przez TKO w drugiej rundzie. Walka ta przerwała serię dwóch zwycięstw z rzędu, w tym z Yannickiem Bahatim, również znanym z między innymi występu w klatce KSW.

Starcie to będzie miało miejsce na gali Bellator Paris, która już w maju tego roku. W main evencie tego wydarzenia Ryan Bander przystąpi do kolejnej obrony pasa, tym razem rywalem będzie Cheick Kongo.
 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.