Kontakt:

W1TTY i KSW rozpoczynają współpracę

ksw-witty-1920x1080_1638878844_8844

W1TTY | KSW

Z radością ogłaszamy, że nawiązujemy współpracę z W1TTY, kompleksową aplikacją pieniężną – Lepszą Niż Twój Bank! To ekscytujący nowy rozdział dla W1TTY – gala KSW 65 w Gliwicach jest ich pierwszym publicznym wydarzeniem od czasu wejścia na polski rynek i cieszymy się, że możemy być częścią tej podróży. Pamiętaj, aby szukać logo W1TTY na arenie, ale także na koszulkach zawodników. Śledź wszystkie nasze media  społecznościowe i platformy i oczekuj niespodzianek!

Dostępny w Polsce W1TTY chce stać się Twoim nowym towarzyszem finansowym, który jest Lepszy Niż Twój Stary Bank. Dzięki innowacyjnemu pakietowi ofert finansowych, takich jak konto wielowalutowe z europejskim numerem IBAN, rachunki walutowe w ponad 32 walutach oraz z wirtualnymi i fizycznymi kartami debetowymi, użytkownicy W1TTY mogą łatwo przekazywać pieniądze znajomym i rodzinie, korzystać z całodobowej obsługi klienta i uczyć się na wirtualnej platformie edukacji finansowej. Ponadto użytkownicy W1TTY korzystają ze wspaniałych korzyści programów premiowych, takich jak cashback, rabaty czy punkty W1TTY za aktywną i odpowiedzialną działalność finansową.

W1TTY to nowy partner KSW. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy być w tej podróży z nimi i promować sport, zdrowy tryb życia i zasady fair play. Tak jak KSW wprowadza innowacje w świecie sportu, tak W1TTY wprowadza innowacje w świecie technologii finansowych.

W1TTY to instytucja finansowa upoważniona do działania w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) i Wielkiej Brytanii. Koncentrując się na pokoleniu Z i grupie młodych ludzi, którzy budują swoją karierę i którzy do 2030 r. będą reprezentować jedną czwartą całej siły nabywczej, W1TTY chce wzmocnić ich pierwszą i właściwą decyzję finansową, jak wiele innych.

Podkreślając swoje obawy i odpowiedzialność społeczną w tych niepewnych czasach, w których żyjemy, W1TTY jest również zaangażowana we wspieranie studentów, oferując stypendia na Litwie, w Portugalii, a teraz również w Polsce.

#W1TTY

#W1TTYApp

#W1TTYBonus

*informacja prasowa

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.