Kontakt:

Adam Wieczorek wzywa do walki Szymona Kołeckiego! „Daj mi kilka tygodni na zrobienie wagi i będę gotowy!”

Adam Wieczorek

Dziś rano świat obiegła informacja, jakoby Szymon Kołecki miał odejść z federacji KSW. Po wpisie jednego z szefów owej federacji wynikało jasno, że Szymon odszedł, ale przed tym miał propozycje walki z Tomaszem Narkunem, której nie chciał. Były zawodnik UFC Adam Wieczorek odpowiedział natomiast Kołeckiemu wyzwaniem na walkę.

„Szymon Kołecki jeżeli nie jesteś gotowy na Tomasz Narkun, to zawalcz ze mną! Jestem po przerwie, nie biłem się od 3 lat, chętnie wrócę do oktagonu! Daj mi kilka tygodni na zrobienie wagi i będę gotowy 💪

Szymon Kołecki posiada aktualnie passę czterech zwycięstw. Po odejściu z Babilon MMA, gdzie Michał Bobrowski zadał mu jego pierwszą, jak narazie jedyną porażkę, Szymon dołączył do KSW aby wygrać z Mariuszem Pudzianowskim, Damianem Janikowskim, Martinem Zawadą, oraz w lipcu tego roku z Akopem Szostakiem. Trzy na cztery zwycięstwa Kołecki odniósł przed czasem.

Adam „Siwy” Wieczorek, to natomiast były zawodnik UFC. W Amerykańskim gigancie odniósł on dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Jego najcenniejszą wygraną wydaje się być ta nad Arjanem Bhullarem, kiedy to Adam wygrał w pierwszej rundzie przez rzadko spotykaną omoplatę.

 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.