Kontakt:

Sharks Attack 4, czyli reaktywacja lokalnego MMA w Grudziądzu!

190187946_925302151596080_1143386557937429309_n

Gala Sharks Attack 4 reaktywacją kujawskiego i warmińsko-mazurskiego MMA?

Apokaliptyczny okres lockdownu wyjęty rodem z surrealistycznych filmów zdaje się dobiegać końca. Przynajmniej w kontekście sportowych wydarzeń, dostarczających kibicom tego, co w życiu najważniejsze – emocji!

Nie ma co ukrywać, okres przestoju dotyczył wszystkich, nawet największych w naszym kraju i na świecie. KSW, UFC, Bellator, ACA. Musiało upłynąć trochę wody nim organizatorzy przystosowali swoje wydarzenia do panujących warunków. Aranżacja gali w studio, odpowiednia kalkulacja finansowa, bo przecież wpływy z biletów zostały odcięte. Negocjacje honorariów z zawodnikami. To wszystko sprawiło, iż pierwsza gala KSW w okresie pandemii odbyła się dopiero w lipcu 2020 roku.

Najbardziej jednak ucierpieli lokalni zawodnicy, których kariery zostały zahamowane na okres wielu miesięcy. Nie oszukujmy się mimo ciągłych treningów to jednak zawodowe i amatorskie starty w klatce dają największe doświadczenie. Pozwalają opanowywać emocje w walce i co najważniejsze podtrzymują sportowe życie zawodnika.

Lokalne wydarzenia utrzymujące się jedynie z wpływów sponsorskich oraz biletów nie były w stanie organizować w ciężkim dla całego świata okresie, toteż mniej rozpoznawalni zawodnicy stracili po prostu możliwość konfrontowania się, ale także do zarobku.

Sportowy świat powoli otrząsa się z kurzu, wychodząc z niebytu. Kto ma zatem dać lokalnym zawodnikom okazję do wypłynięcia na szersze wody? Organizatorzy Sharks Attack dają sygnał. Czwarte już organizowane przez nich wydarzenie to doskonała okazja dla tego typu wojowników. 26 czerwca w Grudziądzu lokalne MMA wstanie z kolan.

Fanów głośnych nazwisk uspokajamy. Main event, to topowe starcie zawodników kategorii półśredniej. Były zawodnik KSW Rafał Błachuta (10-7) zmierzy się z podopiecznym wrocławskiego Bonzai MMA Michałem Golasińskim (8-5). W karcie walk również tak świetne nazwiska, jak Oskar Siegert, Łukasz Łęczycki czy Dominik Jusis.

Transmisja w sobotę 26 czerwca na platformie Fightime.pl

BILETY NA GALĘ:

https://bit.ly/3gpbv2D

Subskrybuj kanał aby nie przegapić wywiadów z zawodnikami Sharks Attack po gali!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.