Kontakt:

Seaside BattleS Dziwnów: Samuel Vogt powalczy o kolejne zwycięstwo!

Vogt – grafika

Zawodnik klubu Berserkers Team, Samuel Vogt (2-2) nie zamierza długo odpoczywać po zwycięstwie na gali RUNDA X DWM FIGHT NIGHT i już 10 lipca wejdzie do klatki SBS, aby powalczyć o 3 zawodowe zwycięstwo.

Vogt swoją karierę zawodową rozpoczął od walki na lokalnej gali Gladiator Arena, gdzie przegrał na punkty. Swój kolejny pojedynek stoczył również blisko Szczecina, na gali VFCL 10, gdzie już w 1 rundzie znokautował Sebastiana Szwedę. Zwycięstwo to zaprocentowało szansą od czołowej polskiej federacji -FightExclusiveNight. „Samek” przegrał wówczas z Jackiem Jędraszczykiem, lecz pokazał się z bardzo dobrej strony. Walką w Dziwnowie będzie chciał udowodnić prezesowi Jóźwiakowi, że zasługuje na kolejną szansę.

Pierwotnie rywalem Samuela miał być reprezentant klubu Bonzai MMA – Maciej Pacuła (2-0). Niestety, podopieczny trenera Dubiłowicza wypadł kilka kilka dni temu. Federacja Seaside BattleS Dziwnów poszukuje aktualnie zastępstwa dla Vogta.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93,0 kg: Wojciech Janusz vs Eder de Souza
93,0 kg: Michał Piwowarski vs Johan Romming
70,3 kg: Michał Pogorzelski vs Krzysztof Dobrzyński
83,9 kg: Piotr Walawski vs Oleg Nagorny
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas
70,3 kg: Wojciech Kawa vs Svyatoslav Zhimanov
93,0 kg: Kamil Wojciechowski vs Michał Gutowski
77,1 kg: Samuel Vogt vs TBA
93,0 kg: Wojciech Balejko vs Ruslan Chapko

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.