Kontakt:

Seaside BattleS Dziwnów: Wojciech Kawa vs Svyatoslav Zhimanov dodane do karty głównej!

Karta Walk_ Kawa VS Zhimanov

Kolejne zestawienie Seaside BattleS Dziwnów ujawnione. Już 10 lipca zmierzą się ze sobą widowiskowo walczący strażak – Wojciech Kawa (1-1) i ukraiński gladiator, który uwielbia kończyć swoich rywali w 1 rundzie – Svyatoslav Zhimanov (3-2).

Wojciech Kawa swoją karierę zawodową rozpoczął w ubiegłym roku i bardzo szybko zyskał uwielbienie wśród kibiców. O swoim debiucie Szczecinianin dowiedział się na kilka dni przed galą i mimo, że nie był to pojedynek w jego kategorii, to zgodził się wyjść do klatki. Pojedynek ten niestety przegrał, lecz kibice bardzo docenili jego zachowanie. Swój drugi zawodowy pojedynek Kawa stoczył dla czołowej polskiej federacji – FightExclusiveNight i tam pokazał pełnię swoich możliwość, gdy potężnie zdominował Mikołaja Lewandowskiego. Sparingpartner czołowych polskich zawodników jest obecnie uważany za bardzo dużego prospekta i w Dziwnowie z całą pewnością będzie chciał to pokazać.

Polak nie będzie miał jednak łatwego zadania, gdyż jego przeciwnikiem będzie bardziej doświadczony Svyatoslav Zhimanov. Ukrainiec w zawodowym MMA stoczył 5 pojedynków, z czego 3 wygrał. Wszystkie swoje zwycięstwa odniósł w 1 rundzie, udowadniając, że ma naprawdę duże umiejętności. Do najbliższego pojedynku Zhimanov przygotowuje się w jednym z najlepszych polskich klubów – Ankos MMA. Wydaje się, że treningi z Andrzejem Kościelskim są gwaranacją dobrego przygotowania do walki.

Zapowiada się więc kapitalna wojna w Dziwnowie!

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93,0 kg: Wojciech Janusz vs Eder de Souza
93,0 kg: Michał Piwowarski vs Johan Romming
70,3 kg: Michał Pogorzelski vs Krzysztof Dobrzyński
83,9 kg: Piotr Walawski vs Oleg Nagorny
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas
70,3 kg: Wojciech Kawa vs Svyatoslav Zhimanov
93,0 kg: Kamil Wojciechowski vs Michał Gutowski
77,1 kg: Maciej Pacuła vs TBA
93,0 kg: Wojciech Balejko vs Ruslan Chapko

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.