Kontakt:

Seaside BattleS Dziwnów: Ruslan Chapko rywalem Wojciecha Balejko!

Balejko vs Chapko – grafika

Seaside BattleS Dziwnów: Ruslan Chapko rywalem Wojciecha Balejko!

Już 10 lipca Ruslan Chapko (1-9) stanie przed szansą odniesienia drugiej wygranej z rzędu w swojej karierze. Rywalem zawodnika z Ukrainy będzie bardzo dobrze znany Wojciech Balejko (4-10).
Obaj zawodnicy będą powracać do klatki po 3-letniej przerwie i będą chcieli z całą pewnością udowodnić lokalnym kibicom, że zasługują na kolejne szanse, a po gorszym okresie może jeszcze nadejść sukces i wygrane.

Chapko swoją karierę rozpoczął od 9 porażek, między innymi z takimi zawodnikami jak gwiazda UFC – Alexander Volkov (33-8) czy czołowy Rosyjski zawodnik Artur Alibulatov (21-4). Tych walk Ruslan nie może zaliczyć do udanych, ale nie złamało go to, a nawet zmotywowało do jeszcze cięższej pracy w Berserkers Team Szczecin. Zaprocentowało to w ostatnim pojedynku podopiecznego Piotra Bagińskiego, gdy w 31 sekund odprawił Krzysztofa Piotrowskiego.

Wojciecha Balejko nie trzeba przedstawiać żadnemu z kibiców polskiego MMA. Choć jego rekord nie należy do imponujących, to też trzeba powiedzieć, że przegrywał z czołówką polskich zawodników (Wojciech Janusz, Tymoteusz Łopaczyk, Szymon Kołecki).

Walka Chapko vs Balejko będzie pierwszym zawodowym pojedynkiem na gali i zawodnicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, aby dostać kolejne walki.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93,0 kg: Wojciech Janusz vs Eder de Souza
93,0 kg: Michał Piwowarski vs Johan Romming
70,3 kg: Michał Pogorzelski vs Krzysztof Dobrzyński
83,9 kg: Piotr Walawski vs TBA
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA
93,0 kg: Kamil Wojciechowski vs Michał Gutowski
77,1 kg: Maciej Pacuła vs TBA
93,0 kg: Wojciech Balejko vs Ruslan Chapko

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.