Kontakt:

Seaside BattleS Dziwnów: Michał Gutowski rywalem Kamila Wojciechowskiego!

Gutowski vs Wojciechowski – grafika

Kolejne karty gali Seaside BattleS Dziwnów. W jednym z pierwszych pojedynków gali zmierzą się ze sobą Michał Gutowski (9-12/1NC) i Kamil Wojciechowski (2-0). Starcie jest zakontraktowane w limicie kategorii półciężkiej.

Michał Gutowski to prawdziwy weteran polskiej sceny MMA.W swojej karierze „Gutek” miał okazję walczyć dla takich organizacji jak PLMMA, FEN czy Gladiator Arena, a jego rywalami byli między innymi: Obecny mistrz FightExclusiveNight – Marcin Wójcik, mistrz KSW – Tomasz Narkun, czołowy zawodnik federacji Bellator MMA – Vadim Nemkov i gwiazda walki wieczoru gali SBS – Wojciech Janusz. Wszystkie te walki dały Gutowskiemu bardzo dużo doświadczenia, które będzie chciał wykorzystać w walce z Wojciechowskim.

Kamil Wojciechowski to utytułowany zapaśnik, dla którego walka w parterze jest prawdziwą przyjemnością. Brązowy pas BJJ powraca do MMA po długiej przerwie, a walka z Gutowskim ma być pierwszym przystankiem w drodze do najlepszych organizacji.
Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Przekonamy się 10 lipca w Dziwnowie.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93,0 kg: Wojciech Janusz vs Eder de Souza
93,0 kg: Michał Piwowarski vs Johan Romming
70,3 kg: Michał Pogorzelski vs Krzysztof Dobrzyński
83,9 kg: Piotr Walawski vs TBA
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA
93,0 kg: Kamil Wojciechowski vs Michał Gutowski
77,1 kg: Maciej Pacuła vs TBA
93,0 kg: Wojciech Balejko vs TBA

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.