Kontakt:

Karolina Owczarz wygrywa na punkty z Moniką Kucinic!

owczarz

Ciężką przeprawę miała dziś Karolina Owczarz (4-1). Zawodniczka z Łodzi po 15-minutowej walce wygrała na punkty z pochodzącą ze Słowenii Moniką Kucinic (1-1).

Pierwsze 2 rundy przebiegały w bardzo podobny sposób. Na początku zawodniczki starały się wymieniać uprzejmości w stójce, jednak większość ciosów przecinała powietrze. Dało się zauważyć, że Karolina nie najlepiej czuje dystans w dzisiejszym pojedynku i to więcej ciosów Słowenki dochodziło do celu. Niezadowolona z tego powodu Owczarz przenosiła walkę do parteru i tam punktowała.

Najwięcej emocji przyniosła runda 3, w której Kucinic ruszyła mocno do przodu i zaczynała klinczować, a następnie obaliła Karolinę Owczarz. Polka próbowała poddania z pleców, jednak nie udało jej się to. Na około 2 minuty przed końcem walki nieudana próba balachy w wykonaniu Owczarz przyniosła dużo pożytku dla zawodniczki z Łodzi. Zyskała ona wówczas pozycję boczną, z której rozbijała Słowenkę. Ostatnie 30 sekund to jednak pokaz siły Karoliny, która zdołała przejść do dosiadu i solidnie rozbijała rywalkę.

Po 15 minutach walki sędziowie zgodnie orzekli wygraną Polki.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie pojawiają się wywiady z bohaterami dzisiejszej gali:

https://www.youtube.com/watch?v=9bvhSbSFXsI

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.