Kontakt:

Niepokonany Lukosiunas rywalem Damiana Ostępa na SBS Dziwnów!

Herkus Lukosiunas – SBS

Niepokonany Litwin Herkus Lukosiunas (3-0) będzie rywalem Damiana Ostępa (3-3) w walce na gali Seaside BattleS Dziwnów. Możemy spodziewać się więc kapitalnej wojny, ponieważ obaj zawodnicy wywodzą się z dyscyplin stójkowych.

Mieszkający w Kownie Herkus Lukosiunas występy w MMA przeplata z walkami w K-1. I to właśnie w tej dyscyplinie Litwin odnosi największe sukcesy. Polscy kibice mogą kojarzyć go chociażby z pojednków z Piotrem Trześniewskim na KOK w Wilnie. Osoby regularnie trenujące z Herkusem regularnie powtarzają o jego nieprzeciętnych umiejętnościach i tendencji do nokautowania rywali.

Nokauty bardzo dobrze wychodzą też Lukosiunasowi w MMA, co mogą potwierdzić chociażby jego 2 ostatnie pojedynki, które łącznie trwały 80 sekund.

25-latek zapowiada bardzo dobrą formę i nie zamierza dać łatwego zwycięstwa „White Tigerowi”, który do walki trenuje z najlepszymi zawodnikami w kraju.

Więcej o federacji:

Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93 kg: Wojciech Janusz vs TBA
83,9 kg: Piotr Walawski vs TBA
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.