Kontakt:

Wojciech Kawa drugim bohaterem gali Seaside BattleS Dziwnów!

180079502_944968406262930_1827443760783705056_n

Organizacja Seaside BattleS Dziwnów nie zwalnia tempa i odkrywa kolejną kartę przed zbliżającą się galą. Po Wojciechu „Kulkinio” Januszu nadszedł czas na innego Wojtka. Drugim ujawnionym zawodnikiem zostaje Wojciech Kawa.

Kawa (1-1) to jeden z największych talentów w kategorii lekkiej na polskim rynku. Podopieczny czołowych szczecińskich trenerów ( Bagińskiego, Dzieniszewskiego, Jewtuszki, Króla i Nowakowskiego) dysponuje przede wszystkim kapitalną stójką, co pokazał podczas gali FightExclusiveNight 32 gdzie totalnie zdominował Mikołaja Lewandowskiego. Jak jednak przyznają sparingpartnerzy Wojtka, nie jest on zawodnikiem jednopłaszczyznowym, a regularne treningi z takimi zawodnikami jak Mateusz Rębecki, Sebastian Romanowski czy Oskar Szczepaniak pozwalają na rozwinięcie umiejętności grapplingów.

Występ Wojciecha Kawy na gali SBS jest możliwy dzięki bardzo dobrze rozwijającej się współpracy na linii Piotr Janusz-Paweł Jóźwiak. Jest to już drugi zawodnik organizacji FEN, który wystąpi w Dziwnowie wśród swojej publiczności.

Organizatorzy gali nie ukrywają, że przed Kawą będzie teraz największe wyzwanie w dotychczasowej karierze. Jak sobie z nim poradzi? Zapraszamy 10 lipca do Dziwnowa, aby się przekonać.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Dotychczasowa karta walk:
93 kg: Wojciech Janusz vs TBA
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.