Kontakt:

MMA. KSW 60: Po wyrównanej walce Karolina Wójcik pokonuje Aleksandre Role!

Opera Zrzut ekranu_2021-04-24_212749_www.youtube.com

Pierwsza runda:
Ciosy proste ze strony obu pań na początek. Ciągłe lewe jak i prawe proste z obu stron. Skraca dystans pierwsza Karolina Wójcik i ponawia akcję po raz kolejny. Dobry middlekick poprzedzony dwoma prostymi ze strony Roli jak i świetna akcja sierpowymi Karoliny. Dobry unik przed lowkickiem ze strony Wójcik. Fenomenalne uniki Roli i wykorzystuje przewagę szybkości Wójcik. Rola trafia lowkickiem i daje się zapędzić pod siatkę, wchodzi w klincz zawodniczka z Łodzi, ale wychodzi z niego Rola. Świetne sierpowe Wójcik na koniec i mała wymiana, w której znów celniejsza Łodzianka.

Druga runda:
Lowkick Wójcik na początek i dobre uniki przed tą samą akcją rywalki. Dobre skrócene dystnanu ze strony Wójcik i idzie w klincz pod siatką Wójcik. Aktywniejsza w klincz wydaje się Rola. Przerywa klincz sędzia ze względu na mała aktywności seria sierpowych Wójcik. Proste Karoliny i lowkick na koniec Karoliny. Trafia lewym prostym Rola, ale przyjmuje kolejne sierpowe. Idzie po nogi w zejściu przy ciosie Wójcik i blokuje rękę rywalki Rola, ale Karolina jest za plecami, a mimo to Rola wstaje i kończy rundę w klinczu.

Trzecia runda:
Unika kolejnych ciosów Wójcik i odpowiada dobrym sierpowym. Kontruje Wójcik sierpowymi serie Aleksandry. Kilka takich akcji w stójce i idzie w klincz Wójcik łapiąc trójkąt rekoma i stara się długi czas obalić rywalkę, ale skutkiem tego sama spada do parteru, jest z góry Rola, uwalnia się z uchwytu rywalki Rola i jest z góry. Idzie za plecy i próbuje duszenia, ale wstaje Wójcik z wciąż wpiętą Rolą i rzuca rywalką Wójcik! Ta wciąż wpięta wyczekała końca pojedynku.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.