Kontakt:

MMA Attack powróci na przełomie września i października! – doniesienia

unnamed

Organizacja MMA Attack powraca po 8 latach na mapę Polski!

Jak udało się dowiedzieć jednemu z naszych dziennikarzy organizacja MMA Attack zamierza z przytupem powrócić do tworzenia gal w naszym kraju. Pierwsze wydarzenie po 8 letniej przerwie planowane jest na przełom września i października 2021 roku, kiedy zakończy się okres wakacyjny, podczas którego odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz igrzyska olimpijskie.

Na obecną chwilę informacje co do karty walk są bardzo znikome, aczkolwiek pojawiają się przesłanki jakoby na gali miał odbyć się powrót byłego zawodnika UFC, Piotra Hallmana.

MMA Attack, to projekt, który swą pierwszą odsłonę miał 5 listopada 2011 roku. Podczas pierwszej gali kibice mogli podziwiać w walce wieczoru zmagania Michała Kity oraz Ricco Rodrugueza. Starcie to po dwóch rundach zwyciężył Polak przez jednogłośną decyzję. Kolejne wydarzenie odbyło się 27 kwietnia 2012, a w walce wieczoru Damian Grabowski pokonał Eddiego Sancheza. Jak dotychczas ostatnią galą zorganizowaną przez MMA Attack było wydarzenie zorganizowane dokładnie rok od 2 odsłony. Podczas hitowej gali doszło do legendarnego starcia Michała Fijałki z Karolem Celińskim, które do dziś uznawane jest za jedną z najlepszych walk w historii polskiego MMA. Krzysztof Jotko oraz Piotr Halmann po swoich zwycięstwach otrzymali angaż w najlepszej organizacji na świecie, UFC. W sportowych walkach wieczoru Tomasz Drwal pokonał Wes’a Swofforda, zaś Damian Grabowski odprawił Stava Economu. Walką wieczoru tego wydarzenia było starcie Roberta Burneiki z Dawidem Ozdobą, które zakończyło się dyskwalifikacją Polaka za sprawą unikania walki.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.