Kontakt:

KSW 59: And new! Sebastian Przybysz wygrywa walkę z Antunem Racic’em po niesamowitej wojnie! (Opis walki)

163963003_1121350462047846_4687969988534451416_n

Pierwsza runda:
Lowkick Sebastiana na początek. Lowkick i seria ciosów Przybysza. Kolejny lowkick zawodnika z Gdyni. Skraca dystans kilkoma ciosami Racić i odpowiada lowkickiem oraz wysokim kopnięciem Sebastian. Straszy podbródkowym Przybysz. Middlekick i ciosy proste Przybysza. Straszy podbródkowym Przybysz ale odpowiada prawym sierpowym Racić. Wysokie kopnięcie Przybysza na co odpowiada sierpowym Racić, a Sebastian nie jest dłużny i trafia lewym sierpowym. Kolejny middlekick Przybysza i atakuje kombinacją: lewy, prawy, lowkick. Kolano trafia Racicia, na co ten odpowiada sierpem.
Predykcja: Antun Racić – 10:9.

Druga runda:
Świetna seria Racić’a i odpowiedź kolanem Przybysza. Świetny lewy sierpowy Przybysza, a zaraz po tym headkick. Kolejny middlekick Przybysza i mocna seria bokserska. Próba wejścia w nogi Racicia, ale blokuje to Sebastian i atakuej dwoma middlekickami, poprawiając sierpowym i robiąc unik pod zamaszystym sierpem Chorwata. Bardzo podobna jest cała runda, gdyż Sebastian ciągle rozbija middlekickami oraz sierpowymi Przybysz. Bardzo dobre kolano „Sebić’a” na koniec.
Predykcja: Sebastian Przybysz – 10:9.

Trzecia runda:
Mocna akcja serią sierpowych Racicia i odpowiedź serią ciosów prostych ze strony Sebastiana. Próba wejścia w nogi obroniona i świetny prawy prosty Sebastiana. Wymiana sierpowych. Prawy sierpowy i lewy prosty Przybysza. Świetny prawy prosty Racicia i seria sierpowych zawodnika z Gdyni. Orzestrzekibe dwa sueroiwe Racicia i mocny prosty w korpus ze strony Racicia. Podbródkowy Przybysz, mocny prosty, kucnął Racić, bardzo mocny middlekick, headkick Sebastiana, poprawiony middlekick, biegnie na rywala Sebastian i zainkasował bardzo mocny cios sierpowy Przybysz, teraz to on zaliczył deski, ucieka od Racicia i wymienia ciosy pod siatką, wycięcie i jest z góry Chorwat, a Przybysz straszy trójkątem nogami, ale ucieka Chorwat i kontroluje z góry rywala.
Predykcja: Antun Racić – 10:9.

Czwarta runda:
Zaczyna tę rundę Sebastian lewym sierpowym i prawym prostym. Świetny prawy prosty Racicia, poprawia lewm sierpowym, a Przybysz atakuje prawym crossem i frontkickiem. Cios na korpus ze strony Sebastiana. Prawy prosty Sebastiana i wchodzi w nogi Racić, Przybysz kontruje kolanem i atakuje serią sierpowych. Mocny prosty Przybysza i obroniony middlekick. Dobry prosty w korpus Racicia. Nie trafia już tak celnie Przybysz. Dobry prawy Racicia i middlekick Przybysza. Lowkick Przybysza i dobry lewy sierp Antuna. Wchodzi w nogi Antun, ale broni tego Przybysz i jest pod siatką, ale wyciąga nogi Racić i ma pozycje Chorwat. Szybko wstaje pod siatką Polak i odwraca rywala. Skraca dystans Sebastian i trafia mocnym lewym Antun. Kopnięcie boczne Polaka, trafia latającym kolanem, tajski klincz i dwa bardzo celne kolana, jedno przeszło przez gardę i backfist niecelny Przybysza, ale Racic w tym samym momencie wyprowadził cios i przewrócił się Chorwat, więc skontrolował na ostatnie 15 sekund aktualnego mistrza Polak.
Predykcja: Sebastian Przybysz – 10:9.

Piąta runda:
Dobra akcja podwójnym prostym Sebastiana, wchodzić w nogi Antun, atakuje podbródkowym Sebastian i wchodzi w nogi Przybysz! Niesamowita akcja, ale wstaje Racić, wymiana ciosów i po raz kolejny obala Chorwata, ten straszy gilotyną, ale wychodzi z tego bez problemu Seba i jest w gardzie, a Racić świetnie z dołu odpowiada łokciami na krótkie ciosy Przybysza. Próbuje wstać Racić, ale Przybysz to świetnie kontroluje i pomimo tego, że Chorwat zrobił dwa przewroty i przez chwilę leżał swobodnie na ziemi, to Sebastian dosiadł rywala, Antun oddał plecy i rozbija go Przybysz, wskakuje w pozycje do duszenia za pleców i rozmawia z Raciciem rozbijając go, a ten odpowiada tym samym bijąc rywala, jednocześnie do niego mówiąc. Koniec walki.
Predykcja: Sebastian Przybysz – 10:9.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.