Kontakt:

KSW 59: Po bardzo spokojnej walce Michał Pietrzak wygrywa z Krystianem Kaszubowskim na punkty. (Opis walki)

163351519_344956530272655_8312931081137476788_n

Pierwsza runda:
Spokojny początek z obu stron, ale po 45 sekundach spokoju atakuje lowkickiem Pietrzak. Kolejny lowkick Michała i lewy prosty, na co odpowiada prawym sierpowym Kaszubowski. Lowkick Pietrzaka i wykroczne kopnięcie na kolano. Kolejny lowkick Michała. Lowkick Krystiana pod siatą i lewy sierpowy Pietrzaka. Prawy prosty i headkick Pietrzaka. Dobry lewy zawodnika reprezentującego Poznań. Kopnięcie na kolana Kaszubowskiego, bo małym spięciu na środku klatki. Kolejne kopnięcia na kolano ze strony Krystiana. Skraca dystans wchodząc w klincz Pietrzak, a Kaszubowski odpowiada seria podbródkowych i haków na korpus. Przestrzelił sierpem Kaszubowski, a Pietrzak zaatakował wysokim kopnięciem. Zwarcie w którym celniejzy Pietrzak i jego sierpowy. Lewy sierp Pietrzaka i lowkick Krystiana. Próba obalenia ze strony zawodnika z Gdyni na koniec.
Predykcja: Krystian Kaszubowski – 10:9.

Druga runda:
Kopnięcie na głowe Pietrzaka. Lewy prosty „Krisa”. Lowkick na kolano ze strony Krystiana. Middlekick Pietrzaka. Dobre skrócenie dystansu sierpowym ze strony Pietrzaka. Trafia prawym sierpem Kaszubowski. Lowkick Krystiana i skrócenie dystansu akcją lewy na prawy ze strony Pietrzaka. Lewy prosty Pietrzaka. Dobra odpowiedź lewym sierpowym Kaszubowskiego i wysokie kopnięcie Pietrzaka. Dobry lewy prosty Pietrzaka na sierpowego ze strony Krystiana. Idzie w nogi Michał, ale broni tego Kaszubowski i jest klincz pod siatką, gdzie kolanami rozbija Pietrzak, ale rozłącza klincz Kaszubowski sierpowym. Lewy okrężny ze strony Krystiana. Lowkick Kaszubowskiego. Próbuje iść po nogi Kaszubowski ale atakuje podbródkowym Pietrzak. Idzie w nogi Kaszubowski broni tego Pietrzak, wchodzi w klincz, rozłącza sierpowym go Kaszubowski, ale zrobił unik Michał, atakując sierpowym, headkickiem i samodzielną próbą sprowadzenia, która również się nie udała.
Predykcja: Michał Pietrzak – 10:9.

Trzecia runda:
Lowkick Michała na początek i seria lewy prost zakończona sierpowym ze strony Pietrzaka. Lowkick Pietrzaka. Dobra akcja ciosem prostym Kaszubowskiego. Skraca dystans i trafia prawą ręką Michał, na co odpowiada Kaszubowski tym samym. Przestrzelony sierp Krystiana i próba lowkicka. Kolejne dwa lowkicki Krystiana i odpowiedż lewym prostym Michała, na co odpowiada sierpem Kaszubowski i idą panowie w klincz. Szybkie rozłączenie uchwytu i idzie w nogi Pietrzak i popełnia pierwszą udaną akcję ofensywną w zapsach w tej walce. Szuka skrętówki Kaszubowski, ale bez problemu broni się Pietrzak, który ma półgarde, z której wyprowadza kolana i krótkie ciosy w ciało Kaszubowskiego. Kontrola trwająca ponad 2 minuty i mocne zaakcentowanie serią ciosów młotkowych na koniec.
Predykcja: Michał Pietrzak – 10:9.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.