Kontakt:

„Big Man” wraca do Polski na walkę z byłym rywalem Materli!

160831294_1579289838930376_6288766008774466780_o

Spotkanie WAGI CIĘŻKIEJ na EFM SHOW! Tomasz Janiszewski powalczy z Krzysztofem Wiśniewskim

 

Starcia wagi ciężkiej to dla miłośników mieszanych sztuk walki często najbardziej wyczekiwane walki. Stawkę w EFM SHOW otworzą Tomasz Janiszewski i Krzysztof Wiśniewski.

 

Tomasz Janiszewski (6-5) – Krzysztof Wiśniewski (2-0)

Tomasz „Granit” Janiszewski to weteran sportów walki. Mimo że spędził w nich niemal ćwierć wieku, nadal ma apetyt na więcej. Specjalizuje się w zapasach, przez 7 lat był członkiem kadry narodowej. To twardziel. Ma 40 lat i nie boi się żadnego wyzwania. W MMA debiutował walką z Michałem Materlą, a ostatni raz walczył we wrześniu 2020 roku podczas gali HFO w Kleszczowie. Jego rywalem był Michał Bławdziewicz. Dlaczego jest gotowy na wszystko? Ponieważ walkę wziął w zastępstwie na cztery dni przed galą.

 

Limit pecha też już wyczerpał. Przeszedł covid i wyszedł z poważnych kontuzji takich, jak choćby złamana ręka po walce z Maciejem Browarskim w 2014 roku. Poza zapasami fascynuje go brazylijskie jiu-jitsu i MMA. Nadal jest głodny sukcesów.

Krzysztof „Big Man” Wiśniewski mieszka, pracuje i trenuje w Anglii. MMA zajmuje się od 6 lat. Skąd u niego pasja i wytrzymałość? Płynęła z jednego z najbardziej brutalnych sportów zespołowych, czyli rugby, którym zajmował się w przeszłości.

 

To dobry chłopak i mocny fighter, który dba o swoje priorytety. Na co dzień pomaga rodzicom w biznesie (prowadzą sklep w Anglii) i łączy to z zawodowym uprawianiem sportu. W ostatnim czasie zmienił managera i związał się z EFM SHOW, bo wie, że to właśnie w Polsce walki stoją na

najwyższym poziomie.

 

Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 10 kwietnia.

FIGHT CARD EFM SHOW

 

SUPER FIGHT:

AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

 

MAIN EVENT:

MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

 

CAGE MMA:

ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI

GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN

 

CAGE K1:

DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

 

i wielu, wielu innych.

 

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

 

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

 

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.