Kontakt:

Odzimkowski i Jakubiec wędrują do kategorii średniej!

jakubiec

Dwóch obecnych zawodników organizacji KSW z dywyzji do 77kg zmienia kategorię wagową. Skład nabierającej kolorytu wagi średniej zasilą Albert Odzimkowski oraz Tomasz Jakubiec.

Reprezentujący WCA Fight Club oraz RKT Radom Albert nie może zaliczyć ostatnich walk do udanych. Przegrał kolejno z Michałem Michalskim przez KO oraz  Christianem Eckerlinem niejednogłośną decyzją. Były to dotychczas jego dwa starcia pod banderą polskiego lidera. Wcześniej wygrywał z takimi zawodnikami jak Krzysztof Kułak czy Emil Weber Meek.

Z kolei były mistrz Armia Fight Night musiał uznać wyższość czempiona innej polskiej organizacji. W pojedynku na gali KSW 53 został znokautowany przez Andrzeja Grzebyka, który dzierżył w przeszłości dwa pasy Fight Exclusive Night. Zawodnik klubu Bastion Tychy odnotował wcześniej imponującą serię pięciu wygranych.

Na obecną chwilę nie znamy dat powrotów do klatki obu zawodników. Wydaje się jednak, że z uwagi na odstęp czasowy w jakim toczyli swoje pojedynki, to Jakubca szybciej będziemy ponownie oglądać.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.