Kontakt:

Grzegorz Szulakowski i Norman Parke chętni na wspólną walkę!

parke szuli

Norman Parke to zdecydowanie jeden z tych zawodników z poza granic Polski, o którym dosć dużo mówi się w naszym kraju w kontekście kolejnych starć. Irlandczyk udanie wdarł się do świadomości wielu kibiców nad Wisłą tocząc m.in. głośne boje z Mateuszem Gamrotem czy Marcinem Wrzoskiem. Dodatkowo starciom tym zawsze towarzyszyło wiele kontrowersji czy trash-talku. Ostatnie miesiące obfitowały w kolejne rewelacje dotyczące potencjalnych kolejnych kroków w karierze Stormina. Pomiędzy informacjami o kolejnych zakończeniach kariery zdążył on wyzwać do walki rewnażowej na gołe pięści wspomnianego Wrzoska. W międzyczasie wielu widziało jego potencjalny angaż chociażby w FAME MMA. Parke wyraził również chęć pojedynku z Grzegorzem Szulakowskim.

Szuli jest  bez wątpienia jedną z barwniejszych postaci w wadze lekkiej w Polsce. Sam nie ukrywa niechęci wobec Normana, a ich walka mogłaby tak naprawdę rozpocząć się nie w samej klatce, a już podczas medialnych wymian. W ostatnim czasie pochodzący z Namysłowa zawodnik nie może pochwalić się udaną passą. Jego powrót w 2020 wykluczyła kontuzja, wcześniej doznał 3 porażek z rzędu.

 

Zestawienie tego polsko-irlandzkiego starcia mogło by przynieść wiele medialnego rozgłosu zarówno samym zawodnikom jak i organizacji KSW.

 

SPRAWDŹ NASZ NAJNOWSZY WYWIAD Z KLAUDIĄ SYGUŁĄ PRZED DEBIUTEM W ZAWODOWYM MMA!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.