Kontakt:

Dagir Imavov pierwotnie miał być rywalem Kacpra Formeli na FEN 31!

dagir

Czołowy zawodnik kategorii piórkowej poza UFC miał być rywalem Kacpra Formeli na FEN 31!

Jak dowiedziała się redakcja PolishFighters pierwotnym rywalem Kacpra Formeli (10-4) na gali FEN 31 miał być pogromca dwóch znakomitych, polskich zawodników Dagir Imavov (12-3-1)!

KUPUJĄC PPV NA GALĘ FEN 31 Z TEGO LINKU WSPIERASZ ROZWÓJ NASZEJ REDAKCJI: https://fenmma.tv/#/ref/polishfighters

W poście promującym walkę Kacpra z Arnoldem Quero zaproponowaliśmy, iż jeśli chodzi o zawodników trenujących we Francji równie ciekawym zawodnikiem dla „Polish Machidy” byłby znakomity Dagir Imavov. Francuz rosyjskiego pochodzenia pod szyldem drugiej największej organizacji w Polsce stoczył trzy pojedynki. Dwa z nich z Bartłomiejem Koperą oraz Kamilem Łebkowskim zwyciężył. Uległ jedynie fenomenalnemu Mateuszowi Rębeckiemu w starciu o pas kategorii lekkiej. W tym przypadku warto zaznaczyć, iż „Specnaz” większość swoich pojedynków stoczył w kategorii do 66 kg.

Rzecznik prasowy organizacji Jakub Borowicz odniósł się do tejże propozycji oznajmiając:

Dagir był pierwszym wyborem dla Kacpra. Problemy z przyjazdem do Polski z Rosji pokrzyżowały jego plany startowe 28.11.

Redakcyjny kolega Radek Kramarz skontaktował się z Imavovem w celu poproszenia o komentarz w tej sprawie, na co Dagir odpowiedział:

Tak, miałem trochę problemów z moim paszportem i nie mogłem latać do innych krajów. Czekam na jego odnowienie. Przed końcem 2020 chciałbym stoczyć jedną walkę, albo na początku 2021. Arnold Quero jest moim przyjacielem i będę go wspierać w tej walce. Myślę, że wygra!

Ostatecznie, z powodu kontuzji Quero rywalem Formeli został Edgar Davalos (12-1) reprezentujący Paragwaj, który pokonywał zawodników z różnym doświadczeniem, od debiutantów po zawodników z rekordem 7 do 1, natomiast liczymy, iż tak świetny zawodnik, jak Dagir Imavov również otrzyma w przyszłości kolejne szanse od organizacji Fight Exclusive Night!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.