Kontakt:

Paweł Pawlak vs Adrian Błeszyński – Typowanie [Kącik MMA #17]

127965977_4619940038080721_7383447331252801417_n

Już dziś wieczorem na gali Babilon MMA 18 dojdzie do hitowego rewanżu w wadze średniej. Zmierzą się ze sobą Paweł Pawlak i Adrian Błeszyński, a w stawce będzie tytuł mistrzowski federacji. Poniżej znajduje się nasze typowanie tej walki. 

Adrian:

Myślę, że wygra Paweł Pawlak. Tak naprawdę ta jego dominacja zapaśnicza jest tak wyraźna, że tym razem nie pozostawi złudzeń „Aresowi”. Myślę, że walka będzie miała podobny przebieg, jak ta poprzednia, czyli Paweł szybko, jeśli będzie czuł zagrożenie stójce, sprowadzi walkę pod siatkę i tam dociśnie „Aresa” i łokciami to zakończy w parterze. Wszystko jest otwarte, natomiast Pawlak to świetnej klasy zapaśnik i uważam, że rozstrzygnie to w tej płaszczyźnie. Stawiam 95-5 na Pawlaka.

Radek:

Walka Pawlaka z Błeszyńskim, to trochę jak pojedynek Dawida z Goliatem. Paweł jest tutaj zdecydowanym faworytem i będzie chciał potwierdzić to, co pokazywał w pierwszych 3 rundach ich pierwszego pojedynku, czyli totalną dominację. Choć Błeszyński może mieć przewagę w stójce, nie uważam że zdoła on znokautować zawodnika z Łodzi. Przewaga parterowa Pawlaka wydaje się tak wyraźna, że on może zakończyć walkę przed czasem. Nawet jeśli mu się to nie uda, uważam że i tak zwycięży ten pojedynek na punkty. Pierwszy pojedynek już nam pokazał, którego zawodnika stać obecnie na więcej, a Pawłowi przeszkodziły tam problemy zdrowotne. Jeśli dziś nie będzie mu nic dolegać, powinien zwyciężyć. Nie skreślałbym jednak „Aresa” i stawiam 75-25 dla Pawlaka.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.