Kontakt:

UFC: Max Holloway vs. Calvin Kattar dodane do karty walk pierwszej gali UFC w 2021 roku!

Holloway-vs-Kattar

Troszkę prywatne odczucie, ale moim zdaniem zobaczymy jedną z najlepszych stójkowych batalii kolejnego roku już na pierwszej gali UFC w 2021. Oficjalnie: Holloway vs. Kattar 16 stycznia!

Max Holloway był wieloletnim dominatorem wagi piórkowej. Po zdobyciu pasa z Anthonym Pettisem w 2016 roku obronił on go 4 razy. Dwa razy z Jose Aldo, niepokonanym wtedy Brianem Ortega oraz z Frankiem Edgarem. Warto dodać, że wszystkie obrony pasa były całkowicie jednostronne. W między czasie Max zaliczył wycieczkę do wagi lekkiej, kiedy to w rewanżym boju z Dustinem Poirierem został pokonany pierwszy raz od trzynastu pojedynków. Został pokonany przez Alexa Volkanovskiego, a gdy doszło do rewanżu, doszło też według wielu osób największego żartu pod względem decyzji sędziów w tym roku, o ile nie w historii. Max po raz kolejny został pokonany przez Volkanovskiego.

Calvin Kattar przez ostatnie 10 lat kariery przegrał jedynie dwa razy. Aktualnie prowadzi serię dwóch wygranych z rzędu, a jego oponentami byli Jeremy Stephens Dan Ige.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.