Kontakt:

Szadziński, Kijańczuk oraz Bakocevic kolejnymi bohaterami pierwszej gali GENESIS!

genesis zapowiedz

Dziś oficjalnie potwierdziły się kolejne domysły środowiska sympatyków sportów walki. Poznaliśmy nazwiska kolejnych uczetnisków, którzy powalczą 23-go pażdziernika na gołe pięści, w pierwszej odsłonie nowego projektu Macieja Kawulskiego.

Kiedy organizacja GENESIS oficjalnie zapowiedziała swój debiut, pojawiło się wiele spekulacji na temat zawodników, którzy mogli by zmierzyć się w zdobywającej coraz większą popularność formule. Obok Marcina Wrzoska kibice i eksperci typowali występy znanego z mocnego uderzenia Gracjana Szadzińskiego oraz doświadczonego i szalonego Vaso Bakocevica. Mimo iż Marcin, który startu w przyszłości nie wyklucza, nie zawalczy na pierwszej edycji, pozostała dwójka wystąpi już niebawem.

Polak jak i Czarnogórzec znani są szerszej publiczności z występów głównie dla KSW. Szadziński pokazał się już jako nieustępliwy, nokautujący zawodnik. Dla Vaso występy u polskiego lidera kończyły się dotychczas porażkami. Ciekawostką jest, iż obaj przegrali z Arturem Sowińskim, kolejno podczas KSW 29 i KSW 53.

Ponadto na tej gali zobaczymy występ Rafała Kijańczuka, który ostatnie boje toczył w organizacji FEN. Znany z szalonych ataków i mocnej stójki zawodnik WCA wstawiał niedawno migawki z treningów pod takie starty na swoich social mediach, a dziś jego walka jest już faktem.

Nie wiadomo jeszcze jacy oponenci przygotowani są dla ogłoszonej trójki zawodników. Jednak ich udział gwarantuje solidne wymiany ciosów i mocne walki.

Już 23go pażdziernika podczas pierwszej gali GENESIS w walce wieczoru wystąpi Marcin Różalski oraz Josh Barnett. Dodatkowo kibice obejrzą również stacie Aleksandry Roli z Moniką Porażyńską i Bartosza Batry z Michałem Królikiem. Walki podczas tego wydarzenia odbywać się będą na zasadach bokserskich bez rękawic z dozwolonymi uderzeniami łokciami.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.