Kontakt:

Wiliam Knight zdominował Aleksa Camura na UFC 253! (Opis walki)

Knight vs Camur

Pierwsza runda:
Knight zajął środek klatki. Frontkick Camura dobra praca prostym Camur. Przewrócił się Aleksa przy kopnięciu co chce wykorzystać zawodnik w zielonych spodenkach i walczy o obalenie w klinczu. Obrócił pozycję Camur, ale Wiliam robi to samo, a Aleksa chce zerwać klincz łokciem, czego skutecznie broni Knight. Chce się obrócić zawodnik w niebieskich spodenkach oraz próbuje haczenia, ale bardzo dobrze broni tego Wiliam, który uderza kolanami na korpus rywala i również próbuje haczenia. Odpowiedź kolanami ze strony Aleksa. Wychodzi spod siatki Wiliam, ale Camur konsekwentnie pod nią idzie gdzie, a Wiliam stara się to wykorzystać i wyhaczyć nogę rywala. Praca barkami i kolanami ze strony obydwu a Camur przerywa to próbując haczenia. Panowie obracają pozycje, ale to Camur jest w tym lepszy i więcej atakuje. Sędzia przerywa walkę w klinczu, a panowie wracają do stójki gdzie to Wiliam świetnie pracuje kopnięciami. Próba headkicka ze strony Camura i kolejne kopnięcia Wiliama, który atakuje szarżą a ta dochodzi celu! Bliski utraty przytomności Aleksa! Ale koniec rundy nie pozwolił Wiliamowi zakończyć tego starcia.
Predykcja: Aleksa Camur 10-9

Druga runda:
Kopnięcie z wykrocznej nogi Knighta, a Camur odpowiada headkickiem i frontkickiem. Panowie wymieniają się wysokimi kopnięciami. Cios lewą ręką ze strony Aleksa i idzie w klincz. Próba haczenia, ale nie udana. Parę ciosów na korpus i haczenie, które udało się! Ma w dobrej pozycji Camur rywala, który świetnie się przetoczył i jest teraz z góry! Parę ciosów i wstaje Camur a Knight straszy gilotyną. Ma przy siatce rywala zawodnik w niebieskich spodenkach, ale jest haczenie! Perfekcyjnie zrobił to Wiliam! Ma pozycję boczną ale wstaje Aleksa i po raz kolejny mamy klincz, gdzie aktywniejszy jest Camur. Kilka kolan Aleksa i świetne kolejne haczenie Wiliama! Po raz kolejny w pozycji bocznej trzyma rywala Knight i zasypuje krótkimi łokciami. Kilka mocniejszych ciosów Wiliama i próba kimury, Oddaje plecy Aleksa gdzie zbiera kilka mocnych ciosów i jest półgarda. Ma teraz pełny dosiad Wiliam i próbuje amerikany i świetnie zapięta technika! Może zakończyć tę walkę Knight! 3, 2, 1… i tutaj zabrakło czasu. Świetna akcja Wiliama na koniec rundy!
Predykcja: Wiliam Knight 10-9

Trzecia runda:
Zaczął od middlekicków Wiliam. Dwa ciosy proste Camura, który wchodzi w klincz i dobry podbródkowy Knighta. Ma lepszą pozycję Camur, ale kolejne haczenie Wiliama i oddaje plecy Aleksa a Knight wspina się do wpięcia i świetnie wybrnął z tego Camur. Ma teraz pozycję gdzie może po prostu trzymać swojego rywala i punktować ciosami tak jak robi to teraz. Wstaje Wiliam i dobre kolano Camur’a, ale odpowiada sierpowym i to Wiliam ma teraz dobrą pozycję przy siatce, gdyż to jego rywal jest teraz ustawiony do niej plecami. Sędzia wymaga od zawodników więcej ruchu a Knight spełnia to życzenie i wyniósł Camura wysoko i jest teraz w półgardzie. Dobra praca lewą ręką Wiliama, a Camur oddaje plecy. Jest teraz w dosiadzie Wiliam i wyprostował się, ale nic już z tym nie zrobi, gdyż runda, jak i walka właśnie się skończyła.
Predykcja: Wiliam Knight 10-9

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.