Kontakt:

Łukasz Charzewski vs Mansur Abdurzakov, czyli Polska vs Rosja podczas FEN 30!

FEN30_FC_CHARZEWSKI-ABDURZAKOV

Podczas gali Fight Exclusive Night 30: Lotos Fight Night, która odbędzie się 3 października we Wrocławiu dojdzie do rewanżowego starcia w kategorii lekkiej pomiędzy Łukaszem Charzewskim, a Mansurem Abdurzakovem.

Rozpędzony trzema wiktoriami w organizacji FEN Łukasz Charzewski (9-1), na gali z numerem 30 stanie do pierwszego rewanżu w swojej karierze przeciwko Rosjaninowi trenującemu w MKS Kalina Lublin.

Mansur Abdurzakov, bo o nim mowa to niespełna 22 – latek promujący się rekordem (4-1). W zawodowym mma debiutował podczas DKW Fight Night 1, kiedy to pokonał Adriana Kępę (7-4) przez duszenie zza pleców. W drugim zawodowym starciu po raz pierwszy skrzyżował rękawicę z Charzewskim ulegając polskiemu zawodnikowi przez decyzję. Miało to miejsce w marcu 2018 roku. Obecnie płynie na fali trzech zwycięstw z rzędu.

Łukasz Charzewski podobnie jak Abdurzakov ma w swoim rekordzie tylko jedną porażkę. Polak debiutował w 2016 roku pokonując Miroslava Strouha. Do trzeciej zawodowej walki pozostawał niepokonany, a nieskazitelnego rekordu pozbawił go Czech Tanas Skevopulos (5-1). Od tamtego czasu popularny Harry stoczył siedem wygranych pojedynków, z czego trzy zakończyły się przed czasem. Ostatni pojedynek z Kacprem Formelą (10-4) na FEN 28 przyniósł jedną z najwspanialszych walk 2020 roku, pełną zwrotów akcji, nokdaunów oraz krwi.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.