Kontakt:

Ewa Brodnicka podpisała kontrakt z Eddiem Hearnem! Czas na WIELKIE WALKI!

EwaBrodnicka

Mistrzyni świata WBO – Ewa Brodnicka (19-0) – podpisała kontrakt z grupą promotorską „Matchroom”. Dla „Kleo” to szansa na wielkie walki, ale to będą wyzwania, z którymi jeszcze nie miała styczności.

„Kleo” na zawodowych ringach jeszcze nie przegrała. Mistrzynią WBO jest od 2018 roku. Pokonała wówczas Sarę Pucek z Kanady. Trzeba jednak przyznać, że nie była to zawodniczka z najwyższej półki. Podobnie zresztą jak rywalki, które chciały odebrać Polce tytuł. Brodnicka obroniła 4-krotnie swój pas, jednak nie zawsze wyglądała świetnie na tle niżej notowanych rywalek.

Kontrakt z grupą Eddiego Hearna to dla Brodnickiej szansa na kolejne tytuły. Wiemy jednak, że będzie to zadanie trudniejsze w Polsce. Zajmujący się karierą Anthony’ego Joshuy Anglik, chce robić duże walki, a nie łatwe.

W pierwszej walce organizowanej przez Hearna, Brodnicka stanie przed OGROMNYM wyzwaniem. Polka zmierzy się ze zwyciężczynią walki Jonas vs Harper, a w stawce będą 3 pasy.

Faworytką w/w walki jest Terri Harper (10-0), czyli obecna mistrzyni WBC i IBO. Brytyjka w swoim ostatnim pojedynku pokonała bardzo mocną Eve Wahlstrom.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.