Kontakt:

Michał Andryszak poznał rywala na galę RWC 5!

Longer vs Masakra

Michał Andryszak (20-8) został ogłoszony jako jeden z głównych bohaterów gali RWC 5. Wczoraj federacja ogłosiła rywala „Longera” !

Michał Andryszak to zdecydowana czołówka wagi ciężkiej. Zajął on ósme miejsce w naszym rankingu. „Longer” po dwóch przegranych w KSW dostał zadanie odbudować się poza federacją i trafiło właśnie na RWC. Tam już 31 lipca zawodnik reprezentujący „Ankos MMA” zmierzy się z Ionem Grigorem (7-1).

Ion Grigore w ostatnich walkach pokonywał tylko Dimitru Tira (0-2), Constantina Florina Danile (0-1) oraz Mamadou Lamine Sene (3-2). Wszystkie wygrane walki Rumuna kończyły się przez KO/TKO a jedynym jego pogromcą jest bardzo solidny Alexander Romanov (11-0) który niedawno miał zadebiutować z Marcinem Tyburą (19-6). Niestety kontuzja wykluczyła go z tej walki.

Zawodnik z Poznania podczas ogłoszenia tej walki w programie „Oktagon Live” wypowiedział się:

„Dla nas to będzie test. Ja się cieszę, że ten zawodnik w ogóle jest bo z tym też był problem. To jest to o czym mówiliśmy czyli wszyscy walcza, a nikt się nie bije. Fajnie, że ten człowiek się znalazł i jest to zawodnik na przyzwoitym poziomie. Facet ma serię zwycięstw i nie wygrywa na punkty tylko przed czasem, czyli ma z czego uderzyć.”

A wy co sądzicie o tej walce? Czy „Longer” wróci na zwycięską ścieżkę?

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.