Kontakt:

Grzebyk gotowy na Soldicia?

Andrzej Grzebyk

Podwójny mistrz Fight Exclusive Night – obecnie zawodnik KSW Andrzej Grzebyk udanie zadebiutował w nowej federacji. Po znokautowaniu Tomasz Jakubca powrócił temat walki Grzebyka z mistrzem KSW Roberto Soldiciem.

Efektowny debiut Grzebyka nie umknął uwadze aktualnego mistrza KSW w wadze półśredniej. Co więcej, Soldić podkreślił, że jeżeli uda się zorganizować planowaną na jesień galę KSW w Chorwacji, ten chętnie na niej zawalczy. Wcześniej popularny Robocop, zapewniał, że jest gotowy na starcie z Polakiem, a podczas wizyty w studiu potwierdził, że może walczyć z Grzebykiem.

Wydaje się, że wśród potencjalnych pretendentów do tytułu w kat. 77 kg włodarze KSW najwyżej oceniają akcje Andrzeja Grzebyka. Choć w studiu po gali konkrety na ten temat nie zostały podane. To jednak zwycięstwo Andrzeja, i to w takim stylu, zostało wysoko ocenione przez włodarzy KSW. Co więcej, Grzebyk zapewnia nie tylko widowisko sportowe na właściwym poziomie, ale również odpowiednią promocję, a ta, jak wiemy, nie jest bez znaczenia dla właścicieli KSW. Wracając do rekordu i poziomu sportowego, to również w tej kwestii Grzebyk wydaje się być poza zasięgiem. Zawodnik Legion Team Tarnów pozostaje niepokonany od 9. walk. Inna opcja dla Soldicia na galę w Chorwacji? Wydaje się, że możliwe jest to tylko w przypadku ściągnięcia renomowanego zawodnika z zagranicy. Ale czy wobec pandemii jest to realne?

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.