Kontakt:

Michał Pietrzak vs Kamil Szymuszowski – Analizy KSW 53. (2/8).

106033340_2975953075793498_7477103598616046939_o

Michał Pietrzak (8-4) vs Kamil Szymuszowski (17-6)

Michał Pietrzak to dla wielu mocne odkrycie 2019 roku w KSW. Wszedł na dwa dni przed galą na zastępstwo, i był najbliżej pokonania Roberto Soldicia (17-3). W stójce ma dosyć silne sierpowe. Jest całkiem ruchliwy, ale dąży do klinczu w którym jest bardzo mocnym zawodnikiem. W parterze ma genialne ground and pound. Kondycja jest na bardzo wysokim poziomie.

Kamil Szymuszowski to całkiem dobrze poukładany fighter. Jego specjalnością jest klincz i parter. Stójkowo dobrze pracuje na nogach, okopuje rywali długimi nogami i atakuje prawymi prostymi. W klinczu jest całkiem aktywny zawodnikiem. Próbuje wyprowadzać haczenia z niego i używa niskich kolan. W parterze kręci się, ma dobre ground and pound, zmienia pozycje. Ciężko go poddać, a udowodnił to tym że tylko Grzegorz Szulakowski (9-4) był w stanie go poddać. Cardio ma całkiem dobre, a wytrzymałość bardzo solidną.

Podsumowanie:
W stójce przewagę siły będzie miał Michał, natomiast więcej atakować powinien „Szymek” przez swoje gabarety. W klinczu będzie to walka zdecydowanie dla Michała, a w parterze… no i tutaj nie wiem. Obaj mają bardzo dobre ground and pound, przechodzą pozycje, są aktywni z dołu oraz ciężko ich poddać. Wydaje mi się że lekko przeważał będzie tu Michał Pietrzak, który będzie miał przewagę kondycyjną nad Łodzianinem oraz siłową. Nie wykluczam tu wygranej reprezentanta Shark Top Team, ale właśnie przez te aspekty typuje Michala Pietrzaka.

Typ: Michał PIetrzak – Decyzja. (30-27).

Kursy buchmacherskie:
Michał Pietrzak – 1.50
Kamil Szymuszowski – 2.59

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.