Kontakt:

HFO i PolishFighters łączą siły!

HFO_AIM_HIGH

Dziś nasz portal rozpoczyna nową współpracę. Wszystkie najświeższe informacje, wyniki na żywo i wywiady związane z organizacją HFO będą do zobaczenia u nas. To kolejny krok do przodu w rozwoju redakcji i kickboxingu w Polsce.

HFO to coś więcej niż organizacja. Oprócz znakomitych gal zawodowych, które będzie można oglądać w TVP Sport, organizowane są inne rzeczy. Pokazy, obozy, ligi amatorskie – brzmi wspaniale, prawda?

Już 13 czerwca pierwszy event HFO w tym trudnym czasie. Mimo obecnej sytuacji, organizacja stanęła na wysokości zadania i stworzyła rewelacyjną kartę walk. Już za tydzień swoje walki stoczą Marta Waliczek (MMA 4-2),  Rafał Korczak czy Patryk Radoń.

Wszyscy mamy nadzieję, że federacja HFO mimo wszystko będzie w stanie organizować dalej tak dobre eventy jak w przeszłości. A wszystko to będzie pod patronatem naszej redakcji.

Poniżej przedstawiamy wam informację prasową odnośnie najbliższej gali:

HFO Aim High: Pierwsza w historii gala sportów walki w warszawskim studio TVP już 13 czerwca

13 czerwca w Warszawie, w studiu Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza będzie miało miejsce odmrożenie polskiego kickboxingu. Organizacja HFO wraca z kolejną galą, pierwszą od września 2019, zatytułowaną “Aim High”. Na karcie walk znajdzie się pięć elektryzujących zestawień, które na żywo pokaże TVP Sport.
Organizatorzy gal Halny Fight Organization pokazali swoimi ostatnimi eventami, że wiedzą, jak należy robić dobry kickboxing. Tym razem mieli utrudnione zadanie, ale i tak stanęli na wysokości zadania, decydując się na wydarzenie w warunkach studyjnych z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
W main evencie zmierzy się dwóch fighterów słynących z ofensywnego stylu. Michał Gęsiarz, trenujący w Berlinie w Golden Glory zmierzy się z reprezentantem ŁKS Boks Łódź Patrykiem Radoniem. Gęsiarz miał zaplanowane starcie w jednej z większych europejskich organizacji, czyli Enfusion, ale niestety z powodu pandemii walkę trzeba było odłożyć. Radonia natomiast można było kojarzyć z DSF Kickboxing Challenge, gdzie wygrał wszystkie trzy pojedynki. Poza Łodzią zawodnik trenuje w Utrechcie w jednym z najlepszych klubów w Holandii – Colosseum Gym u trenera Danny’ego de Vriesa.Fani MMA z pewnością zainteresowani będą powrotem do korzeni Marty Waliczek. “Wadera” to wielokrotna amatorska mistrzyni Polski i świata w różnych formułach. Na zawodowstwie pokonała Różę Gumienną i tym samym stała się posiadaczką pasa FEN. W MMA zdobyła tytuł rosyjskiego Battle on Volga, a także była pretendentką do tytułu Celtic Gladiator. Trenująca w DAAS Bersekers Bielsko-Biała fajterka długo nie mogła znaleźć rywalki w Polsce na zasadach mieszanych sztuk walki, wobec tego zdecydowała się na powrót do kickboxingu. Jej wyzwanie przyjęła mistrzyni Polski WKN i ISKA Dominika Filec z rybnickiego Absortio Gym. “Zośka” słynie z bezkompromisowego stylu i z pewnością będzie chciała zaskoczyć najbardziej utytułowaną kickbokserkę w Polsce.
Do akcji wróci również uczestnik walki roku 2019 w Polskim kickboxingu. Bartłomiej Domalik we wrześniu na HFO w Jaśle stoczył w ringu niesamowitą, zakończoną remisem, wojnę z Mateuszem Kubiszynem. Tym razem po drugiej stronie ringu stanie mistrz Polski w kickboxingu w formule oriental rules, a także zwycięzca zawodów ALMMA Tomasz Konieczny z Centrum Aktywności Fizycznej Rzeszów.
Były reprezentant Polski w muay thai, trenujący w warszawskim Aligatores Fight Club, znany z FEN czy Grandy Pro Rafał Korczak skrzyżuje rękawice z Karolem Łasiewickim. Fajter z Ostrołęka Fight Academy nie ma szczęścia w ostatnim czasie, ponieważ wypadły mu dwa starty u największych polskich promotorów kickboxingu. Najpierw przez kontuzję rywala musiał odwołać walkę na FEN w Ostródzie, a następnie przez pandemię COVID-19 odwołano galę HFO w Kielcach. Jak to się mówi, do trzech razy sztuka.Rozpiskę uzupełni jeszcze jedno zestawienie, które organizatorzy ujawnią w najbliższych dniach.

Rozpiska gali HFO: Aim High (13 czerwca, Warszawa)
-70 kg: Michał Gęsiarz (Golden Glory Berlin) vs Patryk Radoń (ŁKS Łódź)
-61 kg: Marta Waliczek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Dominika Filec (Absortio Gym)
-85 kg: Bartłomiej Domalik (Jarosz Fight Club) vs Tomasz Konieczny (CAF Rzeszów)
-95 kg: Rafał Korczak (Aligatores Warszawa) vs Karol Łasiewicki (Ostrołęka Fight Academy)
-60 kg: Jakub Syc (LEGION Głogów) vs TBA

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.