Kontakt:

Szymon Bajor o potencjalnych walkach z Kitą i Omielańczukiem oraz o federacji FEN! WYWIAD

s4_krwawa_koncowka_walki_szymona_bajora_1570909643_6893

Jesteście ciekawi co słychać u współpracującego z nami Szymona Bajora (20-8) przed walką o pas organizacji FEN? Zapraszamy do przeczytania świeżutkiego wywiadu.

Cześć Szymon, co u Ciebie? Jak dyspozycja? Czy w walce z Thompsonem będziemy mogli zobaczyć cię w życiowej formie?

Witam całą ekipę Polishfighters. U mnie wszystko w porządku. Przygotowania przebiegają zgodnie z założonym planem. Czy będzie forma życia? Ciężko coś teraz powiedzieć. Jestem już długi okres w mocnym treningu i nie wiem do końca jak mój organizm zareauguje. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że 13 czerwca będę gotowy.

Czy jeśli Michał Kita wygra swoją walkę, to dasz mu szansę walki z Tobą?

Dla mnie temat potencjalnej walki z Michałem jest zamnięty. Michał osiągnął swój cel dostając szansę walki od FEN. Dla nas obu znaleziono przeciwników, więc uważam, że powinniśmy ze sobą trenować, a nie walczyć, bo jest nas na tylu, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie było próby porozumienia, gdyż do tej pory Michal nie reagował na propozycję kontaktu telefonicznego. Ucinam temat konfliktu Michała u mnie. Uważam, że to świetny zawodnik w każdej płaszczyźnie i życzę mu sukcesu w ndchodzącej walce.

Czy w tym roku planujesz jeszcze jakieś starty?

Rok 2020 zmusił nas do dłuższej przerwy od startów. Prawie połowa roku za nami, a pierwsza walka dopiero przede mną. Minimalny cel na ten rok, to 2 starty przy braku kontuzji.

Myślisz, że gale w PPV mogą wejść na stałe do repertuaru FENu?

Federacja FEN zawsze robiła na mnie ogromne wrażenie pod kątem dobierania zawodników. W większości walki były zacięte. Dowodem jest choćby walka roku 2019 – Gniadek vs Grzebyk – która miała miejsce podczas gali FEN 24. Myślę, że klientem dla FEN są prawdziwi kibice MMA, którzy chcą oglądać walki na wysokim poziomie sportowym. Czy jest ich wystarczająca ilość? Tego dowiemy się już po 28 edycji.

Jakiś czas temu zdradziłeś nam, że był plan na walkę z Danielem Omielańczukiem. Będziesz wraz ze swoim sztabem zabiegał, aby doszło do tej walki w innym terminie?

Absolutnie nie. Daniel stoi przed wielką szansą zdobycia mistrzowskiego pasa ACA.Bardziej byłbym skłonny dołożenia małej cegiełki do jego sukcesu, niż stosowania słabych myków, które miałyby za zadanie sprowokować Daniela.

Czy na koniec chciałbyś dodać coś od siebie?

Jestem już na ostatniej prostej przed walką. Chciałbym bardzo podziękować moim sparingpartnerom, ktorzy pokazali, że mimo ciężkiej sytuacji potrafią się zmobilizować i pomóc mi w przygotowaniach, przemierzając czasami sporo kilometrów. Dziękuję moim partnerom na których zawsze mogę liczyć : firma Animusz, Marway, City-Format, Rs service, Mk med, Czado Catering, Acus Med, Ir Bud Geo, Glosse. Dziękuję, że jesteście ze mną. Dziękuję całej redakcji Polishfighters i proszę Was, trzymajcie za mnie kciuki.

Dziękujemy Szymon za wywiad, do zobaczenia!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.