Kontakt:

Co dalej z uczestnikami gali Babilon MMA 13?

bbx7obdsr12bnopb7nhrb73qiqv5kuni

Jesteśmy świeżo po gali Babilon MMA 13, która przyniosła nam sporo emocji i trochę zaskoczeń. Co dalej z uczestnikami tej gali? Kto na co zasługuje? Zapraszam do przeczytania artykułu…

Łukasz Brzeski

Brzeski, który pokonał w 2 rundzie Michała Piwowarskiego, nie pokazał się najlepiej, nie oszukujmy się. W 1 rundzie był już na skraju nokautu, a pamiętajmy, że „Piwo” w ostatnim czasie skupiał się przede wszystkim na grapplingu. Co dalej z Łukaszem Brzeskim? Może walka z Filipem Stawowym, który niedawno wygrał swoją walkę w Babilonie.

Michał Piwowarski

Dobry pokaz umiejętności w 1 rundzie. Michał był blisko znokautowania faworyzowanego Łukasza Brzeskiego, ale w 2 rundzie wyraźnie zabrakło tlenu. Może gdyby miał więcej czasu na przygotowania, to lepiej by wyglądał kondycyjnie? Nie możemy być tego pewni, ale można tak przypuścić. Co dalej z Piwowarskim? Myślę, że ciekawy byłby pojedynek z Arturem Głuchowskim, który jakiś czas temu dobrze pokazał się w walce z Michałem Kitą.

Sylwester Miller

Kapitalna walka zawodnika z Warszawy. Pełna dominacja i zwycięstwo 30-26 na kartach punktowych to idealne podsumowanie walki. Miller pokazał jak dobrym zawodnikiem jest i od razu powiedział, że chce walki rewanżowej z Patrykiem Surdynem, ale ja myślę że jego miejsce jest w KSW, a tam fajnie gdyby zawalczył z Pawłem Polityło.

Piotr Kamiński

Aspiracje były duże, ale coś niestety nie zagrało u młodego zawodnika z Drawska. Został on totalnie zdominowany przez Millera, ale myślę że „Bodzio” jeszcze wróci na właściwe tory i za jakiś czas zobaczymy go w walkach dla jeszcze lepszej organizacji. Co dalej? Ciekawą opcją byłby pojedynek z Patrykiem Trytkiem.

Sebastian Rajewski

Kapitalny nokaut i to już 2 raz z rzędu! Rajewski pokazał, że jest prawdziwym królem nokautu i to on jest teraz jest najlepszym z braci Rajewskich. Kto kolejnym rywalem? Może Adrian Kępa, z którym pierwotnie miał bić się na AFN o mistrzowską szablę…

Mariusz Mazur

Dobra 1 runda w wykonaniu byłego zawodnika KSW. Nawet wygrana na punkty runda. Niestety ciężki nokaut w kolejnej rundzie, ale Mazur powinien dostać kolejną szansę od organizacji Babilon MMA. Z kim? Ciekawym rywalem byłby Robert Ruchała, który nie jest związany z żadną dużą federacją.

Piotr Kalenik

Nie najlepszy występ zawodnika z Białegostoku, ale walka wygrana, więc Piotr i tak powinien być zadowolony. Nie ma się co długo rozwodzić, skoro wygrał, to powróćmy do pierwotnego planu i walki z Łukaszem Sudolskim.

Patryk Rogóż

Rogóż wziął tą walkę w zastępstwo i to po długiej przerwie od MMA, ale bądźmy szczerzy… Nie porwał on publiczności i dał się znokautować. Jaka będzie jego przyszłość? Ciężko powiedzieć, ale myślę że powinien odbudować się poza federacją.

Patryk Kaczmarczyk

Zwycięstwo w świetnym stylu i pełna dominacja.  Przed walką nie stawiałem na Kaczmarczyka, ale on od pierwszych sekund pokazywał, że to będzie jego walka i tak się właśnie stało. Teraz pora na większe wyzwania, a takim z pewnością byłby Łukasz Rajewski, były zawodnik KSW.

Krystian Krawczyk

Zdominowany przez Kaczmarczyka nie miał praktycznie nic do powiedzenia w tej walce. Pamiętajmy jednak, że w swoich  wcześniejszych walkach Krystian wyglądał znacznie lepiej. Kto teraz powinien zostać jego rywalem? Może rewanż za galę Babilon MMA 5 z Dominikiem Gierowskim?

Piotr Kacprzak

Bardzo dobra walka, dominacja nad bardziej doświadczonym Michałem Folcem. Należą się brawa Piotrowi Kacprzakowi, ponieważ mimo małego doświadczenia zawodowego, nie boi się on żadnych wyzwań, nie odmawia walk, a co więcej, bardzo dobrze się w nich pokazuje. Uważam, że teraz pora zweryfikować Kacprzaka z jakimś zagranicznym rywalem.

Michał Folc

Występ niestety bez błysku. Spodziewałem się więcej po zawodniku Mighty Bulls Gdynia. Z pewnością Folca stać na więcej i mam nadzieję że pokaże to w kolejnych walkach. A z kim ona będzie? Chciałbym zobaczyć walkę z Damianem Zorczykowskim, który nie notuje ostatnio dobrej serii.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.