Kontakt:

Rozpoczynamy współpracę z Bartoszem Leśko!

95921260_575862436385288_5553893502619746304_o

Jeden z najlepszych i najbardziej perspektywicznych zawodników bez podziału na kategorie  w polskim mma  dołączył Polish Fighters. W jaki sposób będziemy wspierać karierę Bartosza Leśki? 

Dlaczego właśnie on?

Bartosz Leśko to z pewnością jedno z najgorętszych nazwisk na polskim rynku mma. Zawodnik na co dzień trenuje w klubie Mighty Bulls Gdynia pod okiem Grzegorza Jakubowskiego, doskonaląc swoje umiejętności wśród takich zawodników jak: Krystian Kaszubowski, Oskar Piechota, Sebastian Przybysz. Dotychczas Bartosz w zawodowym mma stoczył 12 walk i tylko raz musiał przełknąć gorycz porażki. Leśko przykuwa uwagę kibiców i ekspertów przede wszystkim ze względu na niezwykle efektowny, ale co ważne efektywny styl walki. Z 9 wygranych pojedynków, tylko jeden z jego rywali dotrwał do ostatniego gongu.  Główne atuty Bartosza to właśnie przekrojowy styl, siła oraz doskonałe warunki fizyczne. Niemniej jednak specjalnością Leśki są poddania – właśnie w ten sposób pokonał aż 6 rywali.Wiele mówiło się o starciu o pas federacji Fight Exclusive Night w kategorii średniej, jednak Bartosz postanowił zasilić szeregi rosyjskiego giganta – ACA.

Dlaczego warto zaufać i postawić na PolishFighters?

Od początku istnienia portalu jego głównym celem było wsparcie młodych, perspektywicznych fighterów w drodze na szczyt. Doceniamy nie tylko wielkie umiejętności Bartosza, ale również charakter i konsekwencję w dążeniu do celu. W jaki sposób będziemy wspierać jego karierę?

  • Na bieżąco będziemy informować o przygotowaniach zawodnika do walk, najświeższych informacjach, newsach dotyczących jego kariery.
  • Przypomnimy najważniejsze momenty w karierze fightera.
  • Przeanalizujemy potencjalnych rywali oraz aktualną sytuację zawodnika w ACA
  •  Będziemy również  analizować pojedynki Bartosza zwracając uwagę na jego mocne strony i te, które wymagają poprawy
  • Zaprezentujemy wywiady z Bartoszem oraz relacje live.

Pamiętajcie wspieramy prawdziwych wojowników 🙂

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.