Kontakt:

„To jest starcie które mnie intryguje” – Henry Cejudo o planie na walkę po starciu z Dominickiem Cruzem!

Henry Cejudo na UFC 238.

Henry Cejudo (15-2) po potencjalnej walce z Dominikiem Cruzem (22-2) powiedział o swoich planach.

W wywiadzie dla ESPN, aktualny podwójny mistrz powiedział że chce w kolejnej walce zmierzyć się z Frankiem Edgarem (23-8-1) na UFC 250, które początkowo było planowane na 9 maja. Teraz ta data jest przypisana gali z numerem UFC 249 gdzie Cejudo ma również wziąść udział. Henry w wywiadzie powiedział:

„Ja chcę walki z legendą i na to zasługuję. Przypomnę Ci, że moje trzy ostatnie starcia były z najlepszymi zawodnikami w swoich dywizjach. Chcę kontynuować tę serię. Frankie był jedną z pierwszysch osób jakich wyzwałem do walki po pokonaniu Moraesa. To jest starcie któe mnie intryguje i budzi mnie rano. Jednak jeżeli chodzi o Dominicka, to on jest nieprzewidywalny. Obawiam się podpisać kontrakt na ten pojedynek, ponieważ nie wiem czy on się tam pojawi.”

Henry Cejudo w ostatnich walkach pokonywał kontrowersyjnie Dementuriusa Johnsona (30-3), szybko ubijał TJ Dillashawa (16-4) oraz po ciężiej przeprawie ubił Marlona Moraesa (23-6-1) w trzeciej rundzie.

Frankie Edgar natomiast w ostatnich starciach pokonał Cuba Swansona (26-11), został zdeklasowany przez Maxa Hollowaya (21-5) oraz przegrał na zastępstwie z Chan Sung Jungiem (16-5) przez szybkie TKO.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.