Kontakt:

Doniesienia: Były mistrz ACB Albert Duraev podpisał kontrakt z KSW!

Duraev-Strus-ACB-93

Rosyjski reporter Azmat Bostanov podał na swoim instagramie informację jakoby były mistrz ACB i pogromca Piotra Strusa (15-5-2-1) Albert Duraev (12-3) podpisał kontrakt z KSW!

Wobec stagnacji polskiego mma w związku z epidemią koronawirusa internet aż zahuczał na wieść o tym, że Albert Duraev zasilił szeregi organizacji KSW. Rosjanin jest byłym mistrzem ACB w kategorii półśredniej oraz średniej. W swojej ostatniej obronie, która miała miejsce we wrześniu 2018 roku Albert pokonał Piotra Strusa. W swoim rekordzie posiada również takie nazwiska jak: Vyacheslav Vasilevskiy (33-8), Mikhail Tsarev (32-7), czy Patrik Kincl (22-9-0-1), który nie może zadebiutować w KSW. Najpierw z powodu kontuzji przed KSW 50, teraz z powodu epidemii przed KSW 53.

Na razie nie wiemy jaką kategorię zasili Duraev, natomiast już teraz potencjalna rywalizacja z Roberto Soldiciem (17-3), Michałem Michalskim (8-4), Cezarym Kęsikiem (12-0), Michałem Materlą (27-7), czy Scottem Askhamem (19-4) zapowiada się naprawdę ekscytująco!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.