Kontakt:

Marcin Wrzosek vs Artem Lobov – szef KSW potwierdza zainteresowanie!

87613547_2686958951524305_1701251213683737066_n

Artem Lobov (14-15-1-1) oraz Marcin Wrzosek (14-6) od wypuszczenia programu tylko jeden prowadzą kampanię na rzecz wspólnego zestawienia na gali KSW. Jak się okazuje zainteresowanie potencjalnym zestawieniem Rosjanina z Polakiem jest ogromne.

Lobov oraz Wrzosek poznali się przy okazji planu programu TUF 22 organizowanego przez organizację UFC. Relacje obu panów są koleżeńskie, acz nie przeszkadza im to w chęci urządzenia krwawej jatki!

Były zawodnik UFC stworzył fanowski plakat zapowiadający tę walkę na gali KSW. Pomysł ten zaaprobowały takie nazwiska jak Scott Askham, Norman Parke, czy Hector Lombard! Wszyscy bez względu na sympatię są zgodni; To będzie krwawa wojna.

Marcin Wrzosek również postanowił nakręcić medialną spiralę pytając fanów co myślą o takim starciu. Władze KSW rzadko mają w zwyczaju włączać się do takich akcji zanim walka zostanie ogłoszona, niemniej jednak w tym przypadku Martin Lewandowski mógł uznać, że taka okazja może się nie powtórzyć. Lobov to głośne nazwisko, a w połączeniu z Conorem McGregorem stojącym w jego narożniku stanowi prawdziwą bombę!

Artem Lobov rzuca wyzwanie Marcinowi Wrzoskowi

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.