Kontakt:

Szymon Bajor: „Uważam, że Marcin nie potrafi przegrywać”! WYWIAD

82391159_2771338376280475_2380725828443963392_o

Szymon Bajor to jedna z najjaśniej świecących gwiazd FEN. Jesteście ciekawi co się u niego dzieje? Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym wywiadem z nim.

Cześć Szymon, co u Ciebie, jak twoja forma?

Witam Ciebie i wszystkich czytelników PolishFighters. Rok 2019 był dla mnie dość pracowity, więc po ostatniej walce ładuję akumulatory, aby nie zabrakło energii w przygotowaniach do kolejnej walki.

Obecnie co raz więcej mówi się o twoim występie na gali FEN 28, czy mógłbyś nam potwierdzić ten występ?

Tak, 28 marca obecnego roku spotkamy się w Lublinie podczas gali FEN 28.

W organizacji FEN masz już 2 zwycięstwa z rzędu, myślisz, że twoja najbliższa walka będzie eliminatorem czy pojedynkiem o tytuł?

Prezes FEN, Paweł Jóźwiak twierdzi, że po dwóch szybkich zwycięstwach dla federacji jestem gotowy walczyć o pierwszy w historii pas wagi ciężkiej FEN. Sztab FEN wieży w moje umiejętności i daje mi możliwość walki o pas, a ja zrobię wszystko co mogę, aby 28 marca nie zawieść organizatorów jak i kibiców.

Rewanżu z tobą domaga się Marcin Sianos. Czy uważasz,że drugi pojedynek z nim ma dla ciebie sens?

Uważam, że Marcin nie do końca potrafi przegrywać. Nie jestem pierwszym zawodnikiem, z którym Marcin po przegranej chce szybkiego rewanżu. Mam kontrakt na walki, a nie na przeciwników. Jeżeli organizatorzy uznają, że Marcin zasługuje na rewanż to go dostanie. Nie ja jestem od takich decyzji.

Zamierzasz nadal występować na różnego rodzaju rosyjskich galach? Czy teraz już tylko występy przed naszą publicznością?

Wydaje mi się, że w Rosji jestem bardziej rozpoznawalny niż w Polsce. Nawet dostałem propozycję walki o pas mistrzowski Rosyjskiej Federacji GFC. Nie zamykam się na walki za granicą, ale teraz skupiam się wyłącznie na nadchodzącej walce w Lublinie.

Jaki jest twój wymarzony rywal na ten moment?

Hehehe nie mam wymarzonego rywala. Nie chce mówić „kogo mi dadzą to z nim będę walczył”, chcę mówić „będę walczył z dobrym zawodnikiem”.

Ile chciałbyś stoczyć walk w tym roku?

W 2019 r stoczyłem 3 walki. Chciałbym, aby 2020 nie był gorszy i żebym stoczył w nim również 3, a nawet 4 walki.

Czy na koniec chciałbyś dodać coś od siebie?

 Korzystając z okazji chciałbym podziękować moim partnerom: firmie Animusz, Marway Europe, City-Format, RS Service, MK Med, Czado Catering, Acus Med, a także kibicom, którzy mocno mnie wspierają w drodze po wymarzony pas. Trzymajcie za mnie kciuki podczas trwających przygotowań oraz podczas walki. Pozdrawiam i dziękuję za wywiad.

 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.