Kontakt:

Szczegółowa analiza walki Bonus BGC vs Marcin Najman

FB_IMG_1570712330788[1]

26 października dojdzie do jednej z najbardziej wyczekiwanych konfrontacji w historii polskiego mma. Bonus BGC zmierzy się z Marcinem Najmanem w walce wieczoru gali FAME MMA 5. Zobaczcie szczegółową analizę tego starcia przygotowaną przez naszych dziennikarzy. 

Starcie Marcina Najmana z Bonusem BGC nie sposób nazwać zwykłą walką w formule mma. Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż będzie to swoista wojna w klatce dumnie brzmiącej organizacji FAME MMA! Konfrontacja dwóch wielkich osobowości i charakterów ringowych, dwóch jakże odmiennych karier, które złotymi zgłoskami zapisały się na polskich, a według cenionych ekspertów, również światowych kartach historii sportu. Po jednej stronie Marcin ,,El Testosteron” Najman reprezentujący dawną, owianą legendą szkołę boksu. Wraz z jego wejściem do klatki mamy przed oczami wirtuozów, wybitnych polskich mistrzów olimpijskich i fenomenalnych zawodowców, którzy bokserskie szlify zdobywali właśnie u boku Częstochowianina. Nie sposób zliczyć emocje i nieprzespane noce, które kibice poświęcili, by móc wesprzeć El Testosterona w drodze na szczyt królewskiej kategorii wagowej.

Na przeciwko niego stanie ikona młodego pokolenia fighterów, głodny zwycięstw i wielkiej chwały BONUS BGC. Poznaniak mimo krótkiej kariery zawodowej (niespełna 3 walki) zdobył już ogromne uznanie w oczach wielu sympatyków oraz znawców wszechstylowej walki wręcz. Wysublimowane i unikatowe techniki kończące w wykonaniu Bonusa BGC całkowicie zrewolucjonizowały system szkolenia w Polsce, a popisowa akcja ofensywna tego zawodnika, znana jako ,,kołowrotek” została nominowana do nagrody nobla w dziedzinie fizyki. Temat ten stanowi również główny przedmiot badań naukowców. Jak to możliwe, że Piotr Witczak potrafi jednym ciosem złamać podstawę czaszki rywala? Miejmy nadzieję, że już niebawem będziemy w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Szczegółowa analiza pojedynku

Z pewnością głównym atutem Marcina Najmana będzie serce do walki i nieustępliwy charakter, z którego pięściarz słynął przez całą karierę. Szczęka El Testosterona wydaje się nie do ruszenia o czym boleśnie przekonali się jego poprzedni rywale. Przez lata Najman bazował na tym właśnie elemencie. Podczas swoich walk przyjmował wiele ciosów, ale żaden z nich nie był w stanie nawet go zamroczyć. Dzięki niebywałej kondycji i nadludzkiej sile Najman nokautował zmęczonych i złamanych psychicznie rywali, dopisując do swojego rekordu kolejne zwycięstwa. Lata spędzone na ringu i udział w największych sportowych wydarzeniach na świecie zaowocowały doświadczeniem, którym Najman z pewnością będzie górował nad swoim rywalem. W przypadku tego fightera warto zwrócić szczególną uwagę również na doskonały balans tułowia. Czy Bonus BGC będzie pierwszym rywalem, który trafi w wątrobę Marcina Najmana?

Głównym czynnikiem wskazującym na zwycięstwo tego zawodnika jest niesamowita ambicjonalność i chęć zwycięstwa. Bonus chce zasiąść na szczycie wagi ciężkiej, ale by stać się legenda musi zdetronizować legendę. Niewątpliwie siłą fightera ze stolicy Wielkopolski będzie szybkość i inteligencja ringowa. Wydaje się, że jest on przygotowany na każdą ewentualność, zawsze ma plan B i doskonale, na bieżąco analizuje to co dzieje się w klatce czy w ringu.

Kto zatem będzie górą? Dowiemy się już wkrótce!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.