Kontakt:

Khabib Nurmagomedov podaje datę powrotu. Mistrz chce walczyć z Tonym Fergusonem!

010_Khabib_Nurmagomedov_and_Tony_Ferguson.0[1]

Mistrz  wagi lekkiej UFC zapowiedział, że kolejna walkę chce stoczyć przed swoimi rodakami w Rosji, a jego zdanie następnym zawodnikiem w kolejce po pas jest Tony Ferguson.

-To będzie marzec albo kwiecień. Powiedziałem to jasno – chcę walczyć na dużej arenie, a jedyną dużą halą w Rosji jest Gazprom Arena w Petersburgu. Więc tam chcę wystąpić.

Z punktu widzenia wojownika, to rywalizacja z McGregorem jest już zakończona. Należy do przeszłości. Ja nie mam już nic do udowodnienia, to Conor ma. Wiemy jak jest.

Z punktu widzenia biznesowego, wielu powie mi, żebym znowu z nim walczył, bo to przyniesie wielkie pieniądze. Ale najpierw muszę pokonać wszystkich pretendentów.

Chcę powiedzieć, że Tony Ferguson zasługuje bardziej na tę walkę. Wygrał 12 walk z rzędu i zasługuje na to bardziej. Conor najpierw musi wrócić na zwycięską ścieżkę. Musi przestać bić staruszków w barach, a wygrać w oktagonie. Powinien wrócić, wygrać swoją walkę i ustawić się w kolejce – stwierdził Dagestański Orzeł.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej walce Nurmagomedov pokonał Dustina Poiriera przez poddanie w trzeciej rundzie pojedynku podczas gali UFC 242. Tym samym Dagestańczyk zapisał 28 zawodowe zwycięstwo.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.