Kontakt:

Marcin Held będzie negocjował z KSW!

ODE4OS5qJi1qAndjTV48IjJEYSRFEisqa0QjfEYWEDc1USw6VB07ISRHKiFqGWBxJ1EuawNDeCJ0Vn9mAi57cXMCd2INSGEuNVM=

Marcin Held przyznał, że w poniedziałek będzie rozmawiał z włodarzami federacji KSW na temat swojej przyszłości. Czołowy polski zawodnik wagi lekkiej przyznał także, że jego współpraca z ACA najprawdopodbniej dobiegnie końca.

-Ludzie pewnie czekają na jakieś świeże newsy, a tak naprawdę niewiele jeszcze mogę zdradzić.

Generalnie z ACA… No, nie dogadujemy się. Generalnie chyba zakończę z nimi współpracę. Kontrakt mi się skończył i szukam teraz czegoś innego. Jakiejś innej organizacji. Mam już kilka propozycji – z tego na stole jeden taki bardzo dobry kontrakt, który tylko czeka na podpisanie.

Jeszcze zobaczymy, bo jak mówię, te propozycje jeszcze nadchodzą. W poniedziałek mam jeszcze rozmawiać z organizacją, o której dużo osób wypisuje, czyli KSW. Mam usłyszeć od nich jakąś propozycję. Tak o tym mówię, bo wiem, jakie ludzie mają o tym zdanie, ale oferty wysłucham, zobaczę, co mają zaproponować i wybiorę najlepszą opcję.

Na pewno nie będzie to jakiś krok w tył. Myślę, że będzie to kolejna mocna organizacja i dobre walki – stwierdził Held.

Przypomnijmy, że zawodnik urodzony w Tychach dotychczas jest niepokonany w organizacji ACA, legitymując się rekordem 3-0. W ostatniej walce Marcin pokonał byłego rywala Conora McGregora – Diego Brandao podczas gali ACA w Łodzi.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.