Kontakt:

Nieoficjalnie: Salahdine Parnasse vs Ivan Buchinger na KSW 52

ab8a2069728519828f1eb2ebf6490576-01.jpg_ooooxooxox_1280x720

Były mistrz organizacji Cage Warriors oraz M1- Global być może sprawdzi formę tymczasowego mistrza KSW Salahdina Parnassa. Z naszych informacji wynika, że włodarze federacji KSW pracują nad tym zestawieniem, ktróe miałoby odbyć się podczas gali w Gliwicach.

Buki to jeden z najlepszych grapplerów na europejskiej scenie mma. Dotychczas ,spośród 36 zawodowych zwycięstw, Słowak aż 22 pojedynki kończył przez poddanie. Co więcej sam nigdy nie został pokonany w ten sposób. Obecnie Buchinger znajduje się na fali 4 zwycięstw (wszystkie odniesione przez poddanie).

Warto również wspomnieć, że Buchinger miał przyjemność mierzyć się z jedną z największych obecnie gwiazd UFC Conorem McGregorem. Pojedynek ten odbył się w ostatni dzień 2012 roku i zakończył się przegraną Buchingera.

Z kolei Parnasse to obecnie jeden z największych talentów europejskiego mma. Francuz wygrał wszystkie ze swoich 13 zawodowych walk. W pokonanym polu tymczasowy mistrz federacji KSW zostawił m.in. Marcina Wrzoska, Artura Sowińskiego i Romana Szymańskiego

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.