Kontakt:

Kolejni zawodnicy zapowiadają powrót do klatki KSW! Kogo zobaczymy w Zagrzebiu, a kto zawalczy w Gliwicach?

pixlr[1]

Roman Szymański i Karol Bedorf zapowiedzieli powrót do klatki jeszcze w tym roku. Oznacza to, że fighterów zobaczymy podczas gali  KSW 51 w Zagrzebiu bądź kolejnego wydarzenia, które odbędzie się w Gliwicach. 

Roman Szymański ostatni raz w klatce KSW pojawił się podczas gali oznaczonej numerem 48 w Lublinie. Zawodnik Linke Golden Team w walce wieczoru przegrał z Salahdinem Parnassem, a stawką tego pojedynku był pas mistrzowski kat. piórkowej. Z naszych informacji wynika, że Szymański najprawdopodobniej zmierzy się z Filipem Pejiciem. Występ  zawodnik z Bałkanów w Zagrzebiu został już potwierdzony przez włodarzy federacji.

Z kolei Karol Bedorf prawdopodobnie powalczy w Gliwicach. Popularny Coco nie może zaliczyć ostatnich startów do udanych. Po utracie mistrzowskiego pasa w walce z Fernando Rodriguezem jr. Bedorf wygrał tylko z Mariuszem Pudzianowskim. Porażki odniesione przed czasem z rąk Philipa De Friesa i Damian Grabowskiego znacznie osłabiły  pozycję Karola Bedorfa w KSW. Według wstępnych ustaleń naszych dziennikarzy najbliżej walki z byłym mistrzem jest mistrz olimpijski w judo Satoshi Ishii.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.