Kontakt:

Tony Ferguson albo Conor McGregor zmierzą się z Khabibem w kolejnej walce

conor-mcgregor-suit-1[1]

Dana White nie pozostawił wątpliwości w kwestii kolejnej walki mistrza wagi lekkiej UFC Khabiba Nurmagomedova. Dagestański Orzeł w następnej obronie pasa stoczy wyczekiwany bój z Tonym Ferusonem.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej podsumowującej wydarzenia z UFC 242 w Abu Dhabi szef UFC ogłosił, że wszystko zależy teraz od tego, czy El Cucuy zaakceptuje warunki pojedynku. Kolejna kwestia dotyczy planowanego powrotu do klatki Dagestańskiego Orła. Według dziennikarzy branżowego portalu Combate możliwość kolejnej walki Khabiba w tym roku można zdecydowanie wykluczyć.

Najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń zakłada, że do tej walki dojdzie podczas jednej w największych gal w pierwszej połowie 2020 roku w USA.

Co ciekawe Panowie mieli już kilkakrotnie spotkać się w klatce. Ostatni raz wtedy, gdy Fergusona zastąpił Al Iaquinta, a zwycięstwo pozwoliło Khabibowi zdobyć tymczasowy pas w wadze lekkiej.

Dan White zapowiedział również możliwość walki Dagestańskiego Orła z Conorem McGregorem. Szef UFC stwierdził, że rewanż miałby sens i wzbudziłby rekordowe zainteresowanie fanów.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.