Kontakt:

TFL 18: Mateusz Głuch zmierzy się z Nassourdine Imavovem o pas mistrzowski w dywizji połśredniej

Głuch-Imavov-TFL-18

Mateusz Głuch vs Nassourdine Imavov w walce o pas mistrzowski TFL, już 28 września w Kozienicach!

Niepokonany w organizacji TFL Mateusz Głuch, w walce o międzynarodowy pas mistrzowski TFL zmierzy się z niezwykle utalentowanym, młodszym z braci Imavov, Nassourdinem. Reprezentant uznanego klubu MMA Factory Paris może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Urodzony w Dagestanie zawodnik w międzynarodowych starciach reprezentuje Francję, której jest obywatelem. Podopieczny trenera Giermana Anfinogenova z RKT Radom, efektownie wygrał trzy walki pod szyldem TFL i wrócił w imponującym stylu ze sportowej emerytury.

„Uważam że jest to jedno z najciekawszych zestawień w historii organizacji TFL. Z jednej strony polski weteran z bogatą przeszłością w sportach walki, a z drugiej strony młody Rosjanin, głodny sukcesu reprezentant uznanej, usportowionej rodziny. Brat Imavova pokrzyżował plany czołowym polskim zawodnikom, dlatego będzie to swojego rodzaju rewanż. Mateusz zawsze zapowiadał, że nie odda łatwo młodzieży pola do popisu. Tak więc szykuje się walka z wieloma podtekstami, a stawką jest pas mistrzowski organizacji TFL. Naszymi mistrzami są Michał „Lord” Oleksiejczuk, Cezary „Lubelski Czołg” Kęsik, Hubert Szymajda i Jakub Piesiewicz. 28 września poznamy pierwszego mistrza TFL kategorii półśredniej” – mówi organizator i promotor JS Promotion, Jacek Sarna.

Bilety na galę TFL 18 dostępne są w KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu, pływalnia Delfin oraz pod numerem telefonu 601442184. Gala TFL 18 odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.