Kontakt:

Kurt Angle – ,,Brock Lesnar wróci tylko na walkę z Jonem Jonesem”

brock-lesnar-ufc-return-jon-jones-mma-wwe-fight-wrestling-636767[1]

O walce Lesnar vs Jones mówi się od dawna. Swoją opinię na temat tego starcia wyraził także legendarny zawodnik WWE i jednocześnie kolega Brocka Lesnara Kurt Angle. Zdaniem wrestlera Bestia bierze pod uwagę tylko starcie z Jonem Jonesem w dywizji ciężkiej. 

Gwiazdor WWE był gościem programu Ariel Helwani MMA Show. Podczas audycji zapaśnik, który jest również kolegą Brocka Lesnara, zapewnił, że jedyna możliwość  powrót do UFC Lesnara – to walka z mistrzem kat. półciężkiej. Co prawda Lesnar miał zmierzyć się z mistrzem dywizji ciężkiej Danielem Cormierem, jednak po porażce DC ze Stipe Miociciem, walka ta wydaje się być już nierealna.

Jak na razie sam Dana White nie podjął tego tematu w mediach, jednak pewne jest, że starcie tych zawodników byłoby niezwykle interesujące. Z kolei atmosferę podgrzał sam Jones, który stwierdził, że zawstydziłby Lesnara.

– Wiem, że Brock powiedział, że rezygnuje ze sportu, ale jedną walką, którą on chce, ale nie wiem czy ona się wydarzy, jest starcie przeciwko Jonowi Jonesowi. To byłaby niezwykła walka. Dwóch bardzo różnych zawodników. Owszem, ich rozmiary są zupełnie inne, ale Brock jest dziwakiem w tym sporcie. Może nie wygrał wszystkich swoich walk, może nie jest najbardziej dopracowanym zawodnikiem, ale jest świetnym sportowcem. – stwierdził Angle.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.