Kontakt:

Many Pacquiao gotowy na rewanż z Floydem Meweatherem

150503005027-15-pacquiao-mayweather-0502-exlarge-169

Many Pacquiao po zwycięstwie nad Keithem Thurmanem ponownie został mistrzem świata organizacji WBO. Filipińczyki zapowiedział, że nie ma sprecyzowanych planów na przyszłość, jednak nie wyklucza ponownej konfrontacji z Floydem Meweatherem. 

Sensacyjna wygrana Pacmana wzbudziła kolejne spekulacje nt. możliwej walki rewanżowej w niepokonanym Amerykaninem. Zdaniem wielu ekspertów obydwaj pięściarze wciąż prezentują wysoki poziom, a ich pojedynek ponownie mógłby zainteresować kibiców pięściarstwa.

-Floyd jest na emeryturze i życzę mu wszystkiego dobrego, jeżeli jednak  zdecyduje się wrócić do boksu i będzie możliwość zorganizowania tego pojedynku to zróbmy to!- stwierdził Pacquiao

Do pierwszej walki pomiędzy Meweatherem a Pacquiao doszło w 2015 roku. Wówczas decyzją sędziów zwycięstwo odniósł Amerykanin, jednak decyzja ta wzbudziła sporo kontrowersji. Spekulacje wynikały głownie z charakterystycznego stylu, który ,,Money” prezentował w ringu. Po walce Pacman stwierdził, że było przekonany o swojej przewadze, dlatego nie ruszył do frontalnego ataku.

Floyd Meweather swój ostatni zawodowy pojedynek stoczył 26 sierpnia 2017 roku, a jego rywalem był podwójny mistrz UFC Conor McGregor.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.