Kontakt:

Mateusz Gamrot odchodzi z KSW

tz3ccnjgrds8rg6m6fsf9pjb55dkkbqv_wmgallery

Pierwszy w historii podwójny mistrz federacji KSW Mateusz Mateusz Gamrot (15-0), podczas nagrania Borys Mańkowski TV, oświadczył, że zwakował pasy i kończy współpracę z federacją.

– Zwakowałem pasy KSW. Powodem tego jest ogólne zmęczenie i zniechęcenie. Od dłuższego czasu ciąży na mnie ciągła presja związana z długotrwałym byciem na szczycie. Chcę też uspokoić swoje życie osobiste i poświęcić więcej czasu dla rodziny. Rodziny, którą chcę powiększyć. Do tej pory nie było to możliwe, ponieważ wszystko było podporządkowane startom w MMA. Chciałbym tez wrócić na studia. Zakończyć trzeci rok na kierunku ratownictwa medycznego. Mój menadżer zajmuję się utworzeniem specjalnego ośrodka dla trudnej młodzieży, a ja chciałbym zająć się promocją sportu wśród niej – oznajmij Gamer podczas w trakcie nagrania.

Decyzja byłego już mistrza wywołała ogromne poruszenie w świecie polskiego mma. Gamer stwierdził, że zwakował pasy mistrzowskie, a jego kontrakt z federacją dobiegł końca. Innego zdania jest Maciej Kawulski, który skomentował decyzję swojego podopiecznego w następujący sposób:- Gamrot ma ważny kontrakt z organizacją KSW i on nie wygasa. Zdecydował się na odpoczynek, ale my na niego czekamy – przekazał jeden z włodarzy KSW. Obecnie nie wiadomo co dalej z mistrzowskimi pasami federacji w wadze lekkiej i piórkowej.

Borys Mańkowski TV

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.