Kontakt:

Ares FC 2: Paweł Biernat dołącza do karty walk! „Bieszczadzki Rosomak” zadebiutuje w nowej federacji!

Gruby

Jeden z największych talentów Polskiej wagi Ciężkiej – Paweł Biernat zawalczy poza federacją FEN, w której toczył swoje pierwsze dwa zawodowe pojedynki.

Federacja „Ares FC” to młody projekt, który już w grudniu zorganizuje swoją drugą galę. Na pierwszej edycji owej federacji mogliśmy zobaczyć zwycięstwa Josha Parisiana czy Oumara Kane, którzy potem trafili do federacji UFC oraz ONE.
Na drugiej gali zobaczymy również wiele świetnych zawodników – w main evencie wydarzenia zawalczy Taylor Lapilus, Alex Lohore, starszy brat obecnego zawodnika UFC Nassourdina Imanova, znany z gal FEN Daguir Imanov, czy też Akhmed Salamov, a także Patrik Martynik.

Paweł „Rosomak” Biernat zawalczy już na drugiej gali, która odbędzie się 12 grudnia, natomiast nie oznacza to zakończenia przygody z Polską federacją, bowiem prezes federacji FEN – Paweł Jóźwiak napisał na twitterze, że „Rosomak” walczy za ich zgodą. Jego poprzednie dwa pojedynki odbyły się właśnie na galach FightExlusiveNight, kiedy to Paweł błyskawicznie rozprawił się z Kacprem Miklaszem, a następnie Damianem Bujkowskim.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.